niQ

niQ zagra dla Katastrofy Awionetki na finałach lanowych ESL MP!

Z racji tego, iż Michał „Roison” Dubiel wkrótce przeniesie się do gaming house’u swojej nowej drużyny – Movistar Riders – jego miejsce w Katastrofie Awionetki zajmie znany wszystkim z występów w EU LCS Sebastian „niQ760” Robak. Zmiana ta dotyczy wyłącznie finałów lanowych 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski.

Katastrofa Awionetki przez cały okres trwania fazy grupowej turnieju stąpała po piętach Illuminar Gaming oraz Pompa Teamu, ostatecznie zajmując trzecią lokatę w zestawieniu. Drużyna ta zakwalifikowała się do półfinałów 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski po tym, jak w ćwierćfinale rozgromiła Team Paper w trzech dość jednostronnych mapach. Swoją walkę o wielki finał ESL MP Katastrofa Awionetki będzie kontynuować już w sobotę, 16 września, kiedy przyjdzie jej się spotkać z Cinkrofem i spółką.

Występujący na co dzień w Szef+6 niQ z pewnością dobrze wypełni lukę pozostawioną po Roisonie. Zawodnik ten jest niesamowicie doświadczony, nie tylko na polskiej, ale także europejskiej scenie. Jego poczynania mogliśmy oglądać chociażby w Gambit Gaming, czy też w rosyjskim LCL, gdzie reprezentował barwy Natus Vincere.

Skład Katastrofy Awionetki na finały ESL Mistrzostw Polski w Łodzi:

  • Toplaner: Tomasz „Agresivoo” Ciba
  • Jungler: Kacper „Inspired” Słoma
  • Midlaner: Sebastian „niQ760” Robak
  • Marksman: Damian „Defles” Filipow
  • Support: Robert „Robercik” Nowak

Bilety na finały lanowe 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski możecie zakupić tutaj.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Startuje DreamHack ASTRO Open Montreal 2017, spotkanie Kinguin o 22:00

Przed nami siódmy w tym roku przystanek serii DreamHack ASTRO Open, ale jednocześnie pierwszy, w którym zobaczymy w akcji polski zespół. Co prawda Tea...