Kolejne dwie drużyny awansują do warszawskich finałów Red Bull Wjazd na Bramkę

Do grona uczestników fazy finałowej Red Bull Wjazd na Bramkę dołączają zespoły WhatEver i nazwadruzyny, które najlepiej poradziły sobie w drugim turnieju kwalifikacyjnym. Oba duety zapewniły sobie opłacony wyjazd i zakwaterowanie w Warszawie, gdzie 15 października podczas targów T-Mobile Warsaw Games Week szesnaście zespołów zmierzy się o tytuł mistrzowski.

Duety Whatever i nazwadruzyny dołączyły do XDDD oraz 10k i samolot, które awans do fazy finałowej wywalczyły sobie już w pierwszym turnieju kwalifikacyjnym. Do rozegrania pozostało jeszcze pięć otwartych, internetowych rund, a także turniej ostatniej szansy, który odbędzie się 14 października na terenie warszawskich targów. Dokładne wyniki ostatnich rozgrywek kwalifikacyjnych można znaleźć w oficjalnej drabince.

Uczestnicy minionych dwóch rund kwalifikacyjnych wciąż mogą wysyłać swoje nagrania w ramach konkursu na najładniejsze bramki. Termin zgłoszeń do pierwszego etapu konkursu upłynie 10 września. Szczegóły akcji można sprawdzić w tym miejscu.

Zapisy do rozgrywek prowadzone są na stronie Red Bull Wjazd na Bramkę, a do udziału konieczne jest połączenie z kontem użytkownika na platformie ESL Play.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

SteelSeries ogłasza partnerstwo z North

SteelSeries oraz topowa duńska drużyna CS: GO, North, ogłosiły dziś partnerstwo. Oprócz świadczeń finansowych, w ramach kontraktu przewidziano również...