Jankos
fot. Riot Games

H2K pokonuje Splyce i utrzymuje się w grze o Worlds

Pierwszy mecz Regional Qualifier EU za nami. Zaledwie trzech starć na Summoner’s Rift potrzebowało H2k-Gaming, aby pokonać Splyce i przekreślić nadzieję „Wężów” na tegoroczną odsłonę Worlds. H2K z kolei musi wygrać jeszcze dwa mecze, jeśli chce zagrać na Mistrzostwach Świata.

H2k-Gaming 3 : 0
Splyce

Choć wynik wskazuje na totalną dominację H2K, nie było to tak jednostronne spotkanie. Zespół Wundera w pierwszych minutach każdej z trzech potyczek radził sobie całkiem nieźle. Dopiero w późniejszej fazie gry ekipa naszego rodaka zyskiwała przewagę. W decydujących teamfightach H2K nie okazywało litości swoim rywalom i zapewniło sobie udział w następnej fazie RQ.

Kolejnym rywalem podopiecznych Pr0lly’ego w walce o trzeci seed Europy na Worlds 2017 będzie Unicorns of Love. Mecz ten rozpocznie odbędzie się jutro o godzinie 17:00. Jeszcze dzisiaj akcja przeniesie się na drugą stronę Atlantyku, gdzie w pierwszej rundzie Regional Qualifier NA zmierzą się Dignitas i FlyQuest. To spotkanie rozpocznie się o godzinie 21:00. Zmagania RQ możecie obejrzeć pod tym adresem.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Poznaliśmy szczegóły eliminacji do 2. sezonu Polskiej Ligi Esportowej w CS:GO

Od startu drugiego sezonu Polskiej Ligi Esportowej dzieli nas już tylko kilkanaście dni, ale nim on nastąpi, odbędą się jeszcze dwuetapowe eliminacje,...