FlyQuest
fot. Riot Games

Regional Qualifier NA: FlyQuest niespodziewanie ogrywa Dignitas i awansuje dalej

Za nami pierwsza runda Regional Qualifier NA, w której zmierzyli się reprezentanci Team Dignitas oraz FlyQuest eSports. Ostatecznie triumfem cieszyć mogą się ci drudzy, którzy wbrew wszelkim oczekiwaniom bez problemów rozgromili Shrimpa i spółkę. Dziś FlyQuest spotka się z kolejnym oponentem, czyli Counter Logic Gaming. Pojedynek ten będzie transmitowany z polskim komentarzem na kanale ESL.TV Polska.

Team Dignitas   0 : 3
FlyQuest FlyQuest eSports

Zawodnicy FlyQuest z pewnością nie próżnowali podczas przerwy pomiędzy końcem regularnej fazy ligowej, a gauntletem. Większość entuzjastów poważała tę ekipę niczym zagubione owieczki, które w Regional Qualifier znalazły się kompletnie przypadkowo. Niemniej jednak WildTurtle i jego koledzy zaprezentowali się z zupełnie innej strony, niż dotychczas. FlyQuest zdecydowanie pokazało pazur i zwróciło na siebie uwagę kolejnych przeciwników. Team Dignitas, który jeszcze przed dwoma tygodniami z łatwością ograł Cloud9 w ćwierćfinale ligi, wczoraj został zdeklasowany przez drużynę LemonNationa.

Counter Logic Gaming VS
21:00
Bo5
FlyQuest FlyQuest eSports

Jeszcze wczoraj mało kto dawałby jakiekolwiek szanse FlyQuest na zwycięstwo w starciu z Counter Logic Gaming. Jednakże po wspaniałym popisie umiejętności, jaki dali nam wczoraj Hai i jego koledzy, nie możemy oczekiwać, iż CLG awansuje dalej bez większego trudu. Na ten moment to spotkanie zapowiada się być strasznie wyrównanym. FlyQuest udowodniło wczoraj, że opracowało strategię i świetnie odnajduje się w obecnej mecie. Triumfator tego meczu awansuje do decydującego o wyjeździe na Mistrzostwa Świata meczu, w którym czeka już Cloud9.

Ten i wszystkie inne pojedynki w ramach Regional Qualifier NA będziecie mogli obejrzeć w ESL.TV Polska. Komentarzem spotkań zajmą się Michał „Avahir” Kudliński oraz Tomasz „TheFakeOne” Milaniuk. Transmisja rozpocznie się o godzinie 21:00.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dwa sobotnie starcia w Pucharze Polski Cybersport

Sobotni dzień to gratka nie tylko dla fanów międzynarodowej, ale również rodzimej sceny Counter-Strike: Global Offensive. Dzisiaj odbędą się bowiem dw...