Jankos
fot. Riot Games

Kolejne zwycięstwo H2K w Regional Qualifier! Tylko jeden mecz dzieli Jankosa od Worldsów

Druga runda Regional Qualifier EU zakończona. W meczu H2k-Gaming z Unicorns of Love lepsza okazała się drużyna Marcina „Jankosa” Jankowskiego, która pokonała UoL 3:2. Tym samym podopieczni Pr0lly’ego awansują do trzeciej, ostatniej fazy, gdzie ich rywalem będzie Fnatic. Dla „Jednorożców” przegrana w dzisiejszym meczu oznacza to koniec nadziei na Worlds 2017.

Unicorns of Love 2 : 3
H2k-Gaming

Pierwszy mecz serii wskazywał na łatwe zwycięstwo piątki pod przewodnictwem Sheepy’ego. Od pierwszych minut do samego końca Samux i kompani narzucili tempo, któremu H2K nie było w stanie sprostać. Na szczęście dwie kolejne bitwy na Summoner’s Rift wyglądały już o niebo lepiej i formacja Jankosa wyszła na prowadzenie. UoL zdołało jednak wyrównać stan serii po czwartym spotkaniu.

Po odsłuchaniu Silver Scrapes obydwie ekipy rozpoczęły decydujące starcie. To potoczyło się całkowicie po myśli H2K, które po świetnym early totalnie zdominowało późniejszą fazę. Na pochwałę zasługuje zwłaszcza Odoamne, którego Gnar był bestią zarówno w teamfightach, jak również podczas split pushu. Po niespełna 40 minutach z przewagą 15 tys. złota podopieczni Pr0lly’ego postawili kropkę nad „i”.

Mecz H2k-Gaming z Fnatic rozpocznie się już jutro o 17:00. Jego zwycięzca zapewni sobie udział na Worlds 2017 jako trzeci seed Europy. Jeśli nie chcecie czekać do jutra, aby obejrzeć w akcji najlepsze drużyny League of Legends, właśnie trwa mecz między Counter Logic Gaming oraz FlyQuest o awans do finału Regional Qualifier NA. Mecz ten możecie obejrzeć w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

DH Montreal: Luminosity odsyła do domu compLexity

Mecz przegranych drużyn grupy B na DreamHack ASTRO Open Montreal zakończył się zwycięstwem Luminosity. Brazylijski zespół potrzebował tylko dwóch map,...