Furlan: Pierwszy lan w składzie był świetnym doświadczeniem

Cross Border Esport 2017 było dla składu AGO Gaming lanowym debiutem. Polacy odpadli w 1/8 finału, przegrywając z Forcebuy 0:2 (Inferno 13:16, Overpass 11:16). Wcześniej – w fazie grupowej – pokonali Shark Esports 16:4. Według Damiana „Furlana” Kisłowskiego, turniej ten był dla jego zespołu świetnym doświadczeniem i sporą nauką na przyszłe występy. A na te długo nie trzeba będzie czekać, bo w przyszły weekend AGO zagra podczas finałów ESL Mistrzostw Polski w Łodzi.

Furlan przyczyn porażki z Forcebuy szuka w stylu, który prezentował rywal. Zapowiada również, że w najbliższych dniach będą pracować nad poprawą tego aspektu. AGO nie będzie miało zbyt dużo czasu na treningi, bo już w najbliższy piątek rozegra półfinał ESL Mistrzostw Polski. O godzinie 11:15 w Łodzi zmierzy się z ex-Pompa Team. Dla przypomnienia – w internetowej fazie grupowej AGO było niepokonane. Zanotowało aż 14 zwycięstw.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
H2k-Gaming Jankos Pr0lly Odoamne

Fnatic i H2K powalczą dziś o ostatnie miejsce EU na Worlds 2017

Przed nami ostatni mecz Regional Qualifier EU. W finale rozgrywek powalczą Fnatic oraz H2k-Gaming. Dla obydwu drużyn jest to mecz o być albo nie być –...