H2k-Gaming Jankos Pr0lly Odoamne
fot. Riot Games

Fnatic i H2K powalczą dziś o ostatnie miejsce EU na Worlds 2017

Przed nami ostatni mecz Regional Qualifier EU. W finale rozgrywek powalczą Fnatic oraz H2k-Gaming. Dla obydwu drużyn jest to mecz o być albo nie być – zwycięzca pojedzie na Worlds 2017 jako trzeci reprezentant Europy, dla przegranego natomiast sezon 2017 zakończy się w tym miejscu.

Fnatic VS
17:00
Bo5
H2k-Gaming

Nie tak dawno mieliśmy okazję zobaczyć obydwie drużyny w akcji. Formacja Marcina „Jankosa” Jankowskiego zmierzyła się z Fnatic w meczu o 3. miejsce letniej rundy. Wówczas po bardzo zaciętym spotkaniu zwyciężyli podopieczni Dylana Falco. Już wtedy H2K pokazało, że nie można przekreślać ich szans w kwestii udziału w Worlds. Nadzieję fanów Jankos i kompani umocnili wczoraj, pokonując Unicorns of Love po raz pierwszy w tym roku. Dzisiaj mogą wprawić swoich kibiców w euforię, zwyciężając Fnatic i zapewniając sobie udział w Worlds po raz trzeci z rzędu. Nie można jednak oprzeć się wrażeniu, że to formacja Capsa jest w tym meczu faworytem.

Mecz H2K z Fnatic możecie obejrzeć pod tym adresem. Transmisja rozpocznie się o godzinie 17:00.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
CLG Zikz, Stixxay, Huhi

CLG zwycięża FlyQuest i zagra w finale Regional Qualifier NA

Kolejny mecz Regional Qualifier NA zakończony. W drugim meczu rozgrywek zmierzyli się Counter Logic Gaming oraz FlyQuest. Po niesamowicie wyrównanej s...