Rocket League

Startuje trzecia runda kwalifikacji do Red Bull Wjazd na Bramkę

Już dziś o godzinie 19:00 odbędzie się trzeci internetowy turniej kwalifikacyjny do imprezy Red Bull Wjazd na Bramkę. Dwa najlepsze zespoły zapewnią sobie miejsce w gronie uczestników finałów, które odbędą się na targach T-Mobile Warsaw Games Week. Do obsadzenia pozostało jeszcze dwanaście miejsc. Dodatkowo trwa konkurs na najlepsze bramki rozgrywek, a wraz z rozpoczęciem poniedziałkowego turnieju wystartuje druga runda konkursowa.

Udział w finałach zapewniły sobie już cztery duety, które okazały się najlepsze w ostatnich dwóch rundach kwalifikacji. W ramach zawodów internetowych przewidziano jeszcze pięć turniejów kwalifikacyjnych. Ostatnią szansą na awans do finałów będą rozgrywki offline prowadzone na warszawskich targach na dzień przed startem fazy finałowej. Każdy z turniejów otwarty jest dla wszystkich chętnych, dwuosobowych zespołów Rocket League rywalizujących na platformie PS4 lub PC.

Zapisy do rozgrywek prowadzone są na stronie Red Bull Wjazd na Bramkę, a do udziału konieczne jest połączenie z kontem użytkownika na platformie ESL Play.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Cloud9 ostatnim uczestnikiem Worlds 2017

Na tegorocznych Mistrzostwach Świata w League of Legends z pewnością nie zobaczymy Counter Logic Gaming. Minionej nocy Aphromoo i spółka nie poradzili...