fot. Riot Games

Cloud9 ostatnim uczestnikiem Worlds 2017

Na tegorocznych Mistrzostwach Świata w League of Legends z pewnością nie zobaczymy Counter Logic Gaming. Minionej nocy Aphromoo i spółka nie poradzili sobie z Cloud9 w walce o ostatni slot Północnej Ameryki na Worldsach. Tym samym formacja Sneaky’ego wystąpi na zawodach tej rangi już piąty raz z rzędu.

Cloud9 3 : 1 Counter Logic Gaming

Po ujrzeniu ostatecznego wyniku tego spotkania można odnieść wrażenie, że było dość jednostronny. Jednakże poza pierwszym starciem, które Cloud9 wygrało w niesamowicie dominującym stylu, oglądaliśmy same wyrównane potyczki. I choć niejednokrotnie wydawało się już, że to Counter Logic Gaming jest na prowadzeniu i to oni zdobędą punkt, to C9 i tak udawało się znaleźć sposób na odwrócenie sytuacji. Koniec końców CLG zdołało rozbić Nexus oponenta w trzeciej odsłonie, lecz nawet to nie wybiło z rytmu ekipy Jensena. Na pochwałę zasłużył sobie Sneaky, który w całej serii prezentował się nad wyraz dobrze.

Cloud9 rozpocznie swoją walkę na Worlds 2017 od fazy play-in. Losowanie grup zaplanowane zostało na jutro na godzinę 14:00.

Pełna lista uczestników Worlds 2017 prezentuje się następująco:

Faza play-in Faza zasadnicza
1907 Fenerbahçe TCL Longzhu Gaming LCK
Dire Wolves OPL SK telecom T1 LCK
Gambit Esports LCL Samsung GALAXY LCK
Hong Kong Attitude LMS EDward Gaming LPL
Kaos Latin Gamers LAS Royal Never Give Up LPL
Lyon Gaming LLN G2 Esports LCS EU
Rampage LJL Misfits LCS EU
Team oNe eSports CBLOL Flash Wolves LMS
Team WE LPL ahq e-Sports Club LMS
Young Generation GPL Team SoloMid LCS NA
  Fnatic LCS EU Immortals LCS NA
 C9 Cloud9 LCS NA GIGABYTE Marines GPL
+ 4 najlepsze drużyny fazy play-in
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ViCi Gaming z awansem na WESG 2017

Mimo że od pierwszego mecz WESG 2017 dzieli nas jeszcze wiele miesięcy, poznaliśmy już pierwszą drużynę, która na pewno wystąpi na azjatyckiej imprezi...