Kinguin Icebeasto, Tabasko
fot. ESL

Dziś poznamy pierwszych ćwierćfinalistów Pucharu Polski Cybersport

Entuzjaści polskiej sceny League of Legends bez wątpienia nie mogą się już doczekać finałów ESL Mistrzostw Polski. Dla najbardziej zniecierpliwionych fanów mamy świetną wiadomość, bowiem dziś czekają nas emocje związane z Pucharem Polski Cybersport. Wieczorem poznamy pierwszych ćwierćfinalistów turnieju, po jednym z grupy A oraz B.

Na początek zobaczymy starcie dwóch półfinalistów ESL Mistrzostw Polski – Teamu 1 oraz Katastrofy Awionetki. Choć ekipa Wojciecha „Tabasko” Kruzy z łatwością awansowała do finału drabinki wygranych, pokonując Sneaky FoxEZ 2:0, to jednak tego samego nie możemy powiedzieć o kT. Bartosz „Sater” Szabliński i jego kompani mieli spore problemy z pokonaniem reprezentantów Pierwszych Słów. O awans do fazy pucharowej powalczą dzisiaj także Team DPD oraz Team 8. W przypadku zespołu Jakuba „Kubona” Turewicza droga do finału drabinki wygranych nie była zbyt trudnym zadaniem. Dzisiejsi przeciwnicy DPD nie mogą poszczycić się równie łatwym zwycięstwem w swoim pierwszym meczu, bowiem do pokonania Przygody potrzeba było im pełnej serii.

11 września, poniedziałek
19:00 Team 1 vs Katastrofa Awionetki Bo3 – finał WB, gr. A
21:00 Team DPD vs Team 8 Bo3 – finał WB, gr. B

Wszystkie spotkania w ramach Pucharu Polski Cybersport będziecie mogli obejrzeć w ESL.TV Polska. Transmisja z dzisiejszych starć rozpocznie się o godzinie 19:00. Po więcej informacji na temat PPC w LoL-a zapraszamy do naszej relacji tekstowej. Znajdziecie tam między innymi pełny harmonogram rozgrywek oraz składy wszystkich drużyn.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Rocket League

Startuje trzecia runda kwalifikacji do Red Bull Wjazd na Bramkę

Już dziś o godzinie 19:00 odbędzie się trzeci internetowy turniej kwalifikacyjny do imprezy Red Bull Wjazd na Bramkę. Dwa najlepsze zespoły zapewnią s...