Rozgrywki w Mistrzostwach Polski Rainbow Six: Siege powracają po przerwie

Już 12 września kontynuowane będą rozgrywki grupowe w ramach Mistrzostw Polski Rainbow Six: Siege. Dwa tygodnie temu poznaliśmy pierwszych finalistów, którzy wystąpią przed publicznością na targach T-Mobile Warsaw Games Week. O godzinie 21:00 odbędzie się mecz z udziałem drużyn DERP vs. Lynx, którego przegrani pożegnają się z zawodami. To i nadchodzące spotkania będą transmitowane na żywo z katowickiego studia ESL.TV, a komentować będzie Marcin „Marciu” Prusinowski.

Wtorkowy mecz zostanie rozegrany w ramach grupy A. Jego zwycięzcy zagrają o awans do fazy finałowej z Sawdust Team, który na przeciwnika czeka od ponad dwóch tygodni. W grupie B natomiast do drugiej rundy Lower Bracket awansowali już reprezentanci Delusion Team, którzy zmierzą się z 1st Cav eSports Club. Następnie rozegrane zostaną finałowe spotkania obu grup, których stawką będzie korzystniejsze rozstawienie w półfinałach. Czekają już tam The Unknowns i Invicta-Gaming.

Harmonogram spotkań:

  • 12 września – 19:00 – DERP vs. Lynx
  • 19 września – 19:00 – Sawdust Team vs. TBD
  • 19 września – 21:00 – 1st Cav eSports Club vs. Delusion Team
  • 19 września – 20:00 – The Unknowns vs. TBD
  • 19 września – 23:00 – Invicta-Gaming vs. TBD

Dodatkowe szczegóły Mistrzostw Polski Rainbow Six: Siege można znaleźć na oficjalnej stronie zawodów. Łączna pula nagród turnieju wynosi 20 000 złotych.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Logitech G213

Logitech obniża ceny w ramach dwóch promocji

Producent sprzętu dla graczy, Logitech, ogłasza start dwóch ofert promocyjnych, zwanych „Gamingową Ligą Mistrzów” i „Back 2 Work”. Obniżka cen obejmuj...