fot. DreamHack/Adela Sznajder

Trzecia kolejka EPL S6 przed nami, na początek LDLC z GODSENT

Przed nami krótka, bo złożona z zaledwie dwóch serii spotkań, trzecia kolejka EPL S6. Z uwagi na zakończone dopiero lub rozpoczynające się za kilka dni zawody w gronie występujących dziś drużyn próżno szukać tych z absolutnego światowego topu, ale mimo to emocji i tak nie powinno zabraknąć.

Najpierw dwukrotnie naprzeciwko siebie staną zawodnicy GODSENT oraz Teamu LDLC.com. Francuska ekipa rozegrała jak dotychczas zaledwie dwa spotkania, ale w żadnym z nich nie była w stanie sięgnąć po zwycięstwo i jako jedyna nie wpisała jeszcze na swoje konto żadnych punktów. Z kolei Szwedzi, jako beniaminek, radzą sobie naprawdę dobrze. Bilans 4 wygranych i 3 porażek daje obecnie Skandynawom siódmą lokatę, przed takimi drużynami, jak Ninjas in Pyjamas czy też Team EnVyUs.

Następnie obejrzymy dwumecz Heroic i BIG. Zespół Marco „Snappiego” Pfeiffera prezentuje się jak dotychczas zaskakująco dobrze i zgromadził tyle samo punktów, co chociażby faworyzowane Astralis, wyprzedzając jednocześnie G2 Esports. Jeśli zaś chodzi o BIG, niemiecki skład dopiero co powrócił z greckiej wyspy Mykonos, gdzie podczas ESG Tour odpadł w fazie grupowej. W związku z podróżą podopieczni Alexandra „kakafu” Szymanczyka mogli nie mieć wystarczająco czasu, by należycie przygotować się do pojedynku.

Wtorkowy harmonogram prezentuje się następująco:

12 września
19:00 Team LDLC.com vs GODSENT Inferno
20:10 GODSENT vs Team LDLC.com Overpass
21:20 BIG vs Heroic Train
22:30 Heroic vs BIG Overpass

Wybrane spotkania będzie można obejrzeć wraz z polskim komentarzem za pośrednictwem ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat europejskiej dywizji 6. sezonu ESL Pro League zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Team DPD lepszy od Teamu 8 w walce o ćwierćfinał Pucharu Polski Cybersport

Zakończył się decydujący o awansie do ćwierćfinału Pucharu Polski Cybersport pojedynek pomiędzy Teamem DPD a Teamem 8. Nie bez problemów, lecz ostatec...