fot. Marlena Pietrzak

Trzy spotkania PRIDE i jedno Kinguin – wtorkowe mecze Polaków w Europie

Po wczorajszych nieudanych eliminacjach do World Cyber Arena 2017 PRIDE będzie miało dziś aż trzy okazje, by zrekompensować sobie tę porażkę w mniej znaczących online’owych turniejach. W akcji zobaczymy także reprezentantów Teamu Kinguin.

Najpierw Jacek „MINISE” Jeziak wraz z kolegami dwukrotnie podejmą swoich rywali z Hellcase Cup 6. Mecze z Team Spirit Academy oraz Nemiga Gaming będą szansą na to, by Polacy powiększyli swój skromny jak dotychczas dorobek punktowy i powalczyli o awans do play-offów. Na zakończenie dnia zaś podopieczni Michała „mhla” Engela zmierzą się w finale drabinki przegranych Mother Russia 1xBet ze zwycięzcą meczu między Teamem Singularity a Tricked Esport.

W międzyczasie swój pojedynek stoczy także Kinguin. Ekipa Grzegorza „SZPERO” Dziamałka straciła już wszelkie szanse na awans z ECS Season 4 Development League, nie wygrywając jak dotychczas ani jednego meczu. Przed polską formacją pozostały już tylko dwa starcia o honor, z czego pierwsze odbędzie się dziś. Przeciwnikiem Kinguinów będzie Gambit Esports, które ma za sobą tylko jedno zremisowane spotkanie i dopiero rozpoczyna walkę o awans do baraży Esports Championship Series.

Wtorkowy harmonogram prezentuje się następująco:

12 września
17:00 PRIDE vs Team Spirit Academy BO1
18:00 PRIDE vs Nemiga Gaming BO1
20:00 Gambit Esports vs Team Kinguin BO2
21:00 PRIDE vs Singularity/Tricked BO3

Transmisja ze starć PRIDE z Team Spirit Academy oraz Nemiga Gaming dostępna będzie za pośrednictwem oficjalnego kanału StarLaddera. Mecz pomiędzy Gambit Esports a Teamem Kinguin obejrzeć będzie można wraz z rosyjskim komentarzem na kanale Anishared. Z kolei pojedynek między PRIDE zwycięzcą spotkania Singularity vs Tricked będzie relacjonowany na Dream TV.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Aktualizacja CS:GO - 12 września

Dzisiejszej nocy Valve wypuściło kolejną aktualizację Counter-Strike: Global Offensive. Najnowsza łatka od twórców gry w głównej mierze skupiła się na...