fot. the Gatekeepers

b0bbzki odsunięty od składu Teamu Singularity

Niespełna miesiąc po znalezieniu nowej organizacji drużyna reprezentująca barwy Teamu Singularity dokonała pierwszej roszady personalnej. Od składu odsunięty został Linus „b0bbzki” Lundqvist, który, co ciekawe, sam zdecydował się na taki krok.

Nie do końca wiadomo dlaczego b0bbzki sam wystosował prośbę o przesunięcie do rezerwy. W lakonicznym komunikacie możemy tylko wyczytać, że Szwed musi mierzyć się z problemami osobistymi. Także sam zawodnik nie rzucił zbyt wiele światła na całą sytuację:

Z powodu wielu problemów osobistych dla dobra drużyny zdecydowałem się przesunąć siebie samego na ławkę rezerwowych. Zobaczymy co przyniesie przyszłość, zaś chłopakom życzę wszystkiego najlepszego – wyznał były gracz The Gatekeepers za pośrednictwem mediów społecznościowych.

W najbliższym czasie wolne miejsce przypadnie w udziale Miranowi „Dumasowi” Matkoviciowi. Bośniak, który przez najbliższe tygodnie będzie testowany, miał już okazję występować z zawodnikami Singularity w czasach, gdy wszyscy oni grali dla Manatee eSports

W tej sytuacji skład Teamu Singularity prezentuje się następująco:

  • Robin „robiin” Sjögren
  • Dennis „dipparn” Muslijevic
  • Saif „Sayf” Jibraeel
  • Benjamin „BENDJI” Söderena
  • Miran „Dumas” Matković – testy
  • Linus „b0bbzki” Lundqvist – rezerwa
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Tego dnia... Virtus.plow pokazuje charakter i triumfuje w Dubaju

Równo dwa lata temu Virtus.pro po niesamowitym, pięciomapowym boju pokonało dzisiejsze Astralis w finale piekielnie mocno obsadzonego ESL ESEA Dubai I...