Znamy ekspertów i komentatorów finałów 15. sezonu ESL MP w CS:GO

Już tylko dni dzielą nas od inauguracji finałów 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski w CS:GO, które rozegrane zostaną w łódzkiej Atlas Arenie. Z tej okazji organizatorzy imprezy podzielili się z nami szczegółami na temat komentatorów i ekspertów, którzy będą uprzyjemniać kibicom transmisje ze spotkań.

Klasycznie już nie mogło zabraknąć duetu komentatorskiego Maciej „Morgen” Żuchowski – Kuba „KubiK” Kubiak, który stał się już elementem rozpoznawczym transmisji prowadzonych przez ESL.TV Polska. Prowadzeniem zawodów zajmą się natomiast Filip „Testree” Mątowski i Maciej „sawik” Sawicki – ten pierwszy ze studia, drugi natomiast ze sceny. Za analizę pojedynków odpowiadać będą natomiast były gracz Venatores Adam „destru” Gil oraz esportowy dziennikarz i właściciel serwisu EPICPLAYZ.pl Łukasz „Hermes” Pożyczek.

Pełna lista komentatorów i ekspertów prezentuje się następująco:

 • Prowadzący w studiu:
  Filip „Testree” Mątowski
 • Prowadzący ze sceny:
  Maciej „sawik” Sawicki
 • Eksperci:
  Adam „destru” Gil
  Łukasz „Hermes” Pożyczek
 • Komentatorzy:
  Maciej „Morgen” Żuchowski
  Kuba „KubiK” Kubiak

Finały 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski w CS:GO rozpoczną się 15 września o godzinie 11:15, gdy to AGO Gaming podejmie ex-Pompa Team Black. Dzień później o tej samej godzinie obejrzeć będzie można natomiast pojedynek PRIDE oraz Teamu Kinguin. Wielki finał zawodów zaplanowano natomiast na 17 września na godzinie 10:15. Wszystkie spotkania transmitowane będą w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat turnieju zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

b0bbzki odsunięty od składu Teamu Singularity

Niespełna miesiąc po znalezieniu nowej organizacji drużyna reprezentująca barwy Teamu Singularity dokonała pierwszej roszady personalnej. Od składu od...