fot. DreamHack/Adela Sznajder

Immortals bez kNg w fazie grupowej ELEAGUE CS:GO Premier

Immortals w fazie grupowej rozgrywanego w Atlancie ELEAGUE CS:GO Premier będzie musiało radzić sobie bez Vito „kNg” Giuseppe. Wszystko ze względu na problemy wizowe zawodnika.

22-latek nie może zaliczyć ostatnich dni do udanych. Najpierw musiał on opuścić Stany Zjednoczone, by załatwić formalności związane z wizą, następnie zaspał na finał DreamHack ASTRO Open Montreal 2017 i wdał się w kłótnię na Twitterze, a teraz okazuje się, że Brazylijczyk nie pomoże swojej drużynie w walce o play-offy ELEAGUE CS:GO Premier. 22-latek z Kanady wrócił prosto do swojej ojczyzny, gdzie zamierza w końcu uporać się z problemami wizowymi, które uniemożliwiają mu pobyt w USA.

Pierwszy mecz w ramach ELEAGUE CS:GO Premier Immortals rozegra już w piątek z mousesports i na chwilę obecną nie wiadomo, kto będzie piątym zawodnikiem finalisty krakowskiego Majora. W czasie krótkiej nieobecności kNg tę rolę w meczach 6. sezonu ESL Pro League pełnił trener Rafael „zakk” Fernandes. Zespół ciągle nie może skorzystać z usług ściągniętego nie tak dawno z k1ck João „horvy’ego” Matheusa Rodaczynskiego Horvatha, który podobnie jak jego starszy kolega, nie otrzymał jeszcze wizy.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Rocket League

Kolejne dwa zespoły dołączają do finalistów Red Bull Wjazd na Bramkę

Zakończyła się trzecia runda kwalifikacji do mistrzostw Red Bull Wjazd na Bramkę. W Warszawie podczas targów T-Mobile Warsaw Games Week zobaczymy duet...