Rocket League

Kolejne dwa zespoły dołączają do finalistów Red Bull Wjazd na Bramkę

Zakończyła się trzecia runda kwalifikacji do mistrzostw Red Bull Wjazd na Bramkę. W Warszawie podczas targów T-Mobile Warsaw Games Week zobaczymy duety Constans Vibes i OwieczkiNoego, które okazały się najlepsze w poniedziałkowej rundzie rozgrywek. Trwają obecnie zapisy do kolejnej, czwartej tury kwalifikacji, która odbędzie się 16 września. Rejestracja otwarta jest dla wszystkich chętnych.

Dla OwieczekNoego było to pierwsze i od razu udane podejście do kwalifikacji. Constans Vibes natomiast próbowało po raz drugi, po porażce w meczu o awans w poprzednim turnieju kwalifikacyjnym. Tym samym poznaliśmy sześć z szesnastu zespołów, które zagrają w fazie finałowej. Do rozegrania pozostały jeszcze cztery turnieje internetowe oraz jeden turniej ostatniej szansy, który odbędzie się na terenie targów na dzień przed rozpoczęciem imprezy Red Bull Wjazd na Bramkę.

Zapisy do czwartej tury kwalifikacji można znaleźć na oficjalnej stronie zawodów. Od uczestników wymagane jest połączenie z kontem na platformie ESL Play. Ponadto trwa druga kolejka konkursowa, w ramach której wyłonieni będą zdobywcy najładniejszych bramek. Szczegóły akcji można znaleźć tutaj.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Trzy spotkania PRIDE i jedno Kinguin – wtorkowe mecze Polaków w Europie

Po wczorajszych nieudanych eliminacjach do World Cyber Arena 2017 PRIDE będzie miało dziś aż trzy okazje, by zrekompensować sobie tę porażkę w mniej z...