unknown_pompateam
fot. ESL/Bart Oerbekke

Kolejne finały drabinek wygranych już dziś w PPC

Wczoraj poznaliśmy pierwszych ćwierćfinalistów Pucharu Polski Cybersport w League of Legends. Jako pierwsi do fazy pucharowej awansowali Team 1 oraz Team DPD. Dzisiaj wieczorem grono ćwierćfinalistów powiększy się o dwie kolejne formacje. O wyjście z pierwszego miejsca powalczą ekipy z grup C oraz D.

W pierwszym meczu w szranki staną Maestro Burgery oraz Plac Zabaw. Formacja Marcina „QTi3” Pawlaka pewnie zwyciężyła w pierwszym meczu drabinki wygranych z Szefem+6. Już wtedy MB pokazało, że jest jedną z lepszych drużyn w swoim zestawieniu. To właśnie podopieczni Bartłomieja „VoVa” Ryla są faworytami dzisiejszego spotkania.

Następnie na Summoner’s Rift zmierzą się Pompa Team i Studenci na odwyku. Tutaj również wskazanie faworyta nie jest większym problemem. Formacja Marcina „Unknowna” Kubickiego jest jedną z najlepszych polskich drużyn, a pokazała to chociażby podczas pierwszej odsłony PPC, którą zwyciężyła w dominującym stylu. Bez wątpienia Pompa będzie liczyć się w walce o triumf w zawodach, a jeden z kroków ku obronie tytułu wykona najprawdopodobniej dzisiaj wygrywając z SNO.

Harmonogram dzisiejszych spotkań PPC:

12 września, wtorek
19:00 Maestro Burgery vs Plac Zabaw Bo3 – finał WB, gr. C
21:00 Pompa Team vs Studenci na odwyku Bo3 – finał WB, gr. D

Spotkania Pucharu Polski Cybersport możecie obejrzeć w ESL.TV Polska. Transmisja rozpocznie się o godzinie 19:00. Po więcej informacji na temat zawodów zapraszamy do naszej relacji tekstowej. Znajdziecie tam m. in. pełny harmonogram rozgrywek, składy wszystkich drużyn oraz podział nagród.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znamy ekspertów i komentatorów finałów 15. sezonu ESL MP w CS:GO

Już tylko dni dzielą nas od inauguracji finałów 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski w CS:GO, które rozegrane zostaną w łódzkiej Atlas Arenie. Z tej okazj...