fot. Riot Games

Wylosowano grupy play-in oraz fazy zasadniczej Mistrzostw Świata 2017

Przed kilkoma minutami zakończyło się losowanie grup play-in oraz fazy zasadniczej podczas Worlds 2017. Wszystkie zespoły zostały rozdzielone, dzięki czemu wiemy już, kto ma największe szanse na zagranie podczas turnieju głównego, a także kto zmierzy się ze sobą w Wuhan.

Faza play-in to nowość w formacie Mistrzostw Świata. Dwanaście drużyn zostało rozdzielone na cztery grupy, w których trzy zmierzą się ze sobą dwukrotnie, następnie dwa najlepsze zespoły awansują dalej, gdzie powalczą o awans do turnieju głównego.

Tak prezentują się grupy fazy play-in:

Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D
Team WE Cloud9 Fnatic Hong Kong Attitude
Gambit Gaming  Team One  Young Generation 1907 Fenerbahce
Lyon Gaming Dire Wolves Kaos Latin Gamers Rampage

Tuż po losowaniu grup fazy play-in odbyło się losowanie grup fazy zasadniczej. Pozostała czwórka zostanie rozlosowana po zakończeniu ostatniego meczu fazy play-in, który odbędzie się 29 września.

Grupy fazy zasadniczej:

Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D
EDward Gaming  Longzhu Gaming G2 Esports Flash Wolves
SK Telecom T1 Immortals   Samsung Galaxy Misfits Misfits
ahq e-Sports Club Gigabyte Marines Royal Never Give Up Team SoloMid
TBD TBD TBD TBD

Tegoroczne Mistrzostwa Świata rozpoczną się 23 września. Rozgrywane one będą w Chinach na czterech różnych arenach. Więcej informacji na temat formatu Worlds 2017 przeczytacie w tym miejscu.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
unknown_pompateam

Kolejne finały drabinek wygranych już dziś w PPC

Wczoraj poznaliśmy pierwszych ćwierćfinalistów Pucharu Polski Cybersport w League of Legends. Jako pierwsi do fazy pucharowej awansowali Team 1 oraz T...