fot. SK Gaming

cogu pomoże Immortals podczas ELEAGUE CS:GO Premier 2017

Jeszcze podczas DreamHack ASTRO Open Montreal 2017 Immortals w ostatniej chwili wystawiło pełny skład, chociaż przez kilka dni zanosiło się, że latynoska formacja będzie zmuszona radzić sobie bez pomocy Vito „kNg” Giuseppego. Ten czas nadszedł dopiero teraz.

22-latek zmuszony został do powrotu do Brazylii, gdzie musi dopełnić wszelkich formalności wizowych. Brazylijczyk włoskiego pochodzenia od pewnego czasu stara się o przepustkę uprawniającą go do wjazdu na terytorium Stanów Zjednoczonych, jednak na razie jej nie otrzymał. Przez to nie będzie mógł wystąpić wraz z drużyną podczas fazy grupowej ELEAGUE CS:GO Premier 2017.

Miejsce byłego zawodnika Red Reserve dość nieoczekiwanie zajmie Raphael „cogu” Camargo. Legendarny zawodnik Counter-Strike’a 1.6, który wraz z mibr triumfował m.in. podczas finałów 3. edycji Intel Extreme Masters American Championship, od dłuższego czasu znajdował się poza głównym nurtem i ostatnio reprezentował barwy mało znanego Gorilla Core, czyli drużyny, która sięgnęła po mistrzostwo 25. sezonu ESEA Open. Teraz 32-latek będzie miał okazję, by przypomnieć się kibicom w Atlancie.

W tej sytuacji skład Immortals podczas ELEAGUE CS:GO Premier 2017 będzie prezentować się następująco:

  • Lucas „LUCAS1” Teles
  • Henrique „HEN1” Teles
  • Lucas „steel” Lopes
  • Ricardo „boltz” Prass
  • Raphael „cogu” Camargo – zmiennik
  • Rafael „zakk” Fernandes – trener
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wylosowano grupy play-in oraz fazy zasadniczej Mistrzostw Świata 2017

Przed kilkoma minutami zakończyło się losowanie grup play-in oraz fazy zasadniczej podczas Worlds 2017. Wszystkie zespoły zostały rozdzielone, dzięki...