fot. ESL

Startują zapisy do kwalifikacji do ESL One Hamburg 2017

Już 28-29 października odbędzie się pierwszy turniej kategorii Dota 2 Major w nadchodzącym sezonie. W zawodach weźmie udział osiem drużyn, w tym dwie zaproszone przez organizatorów, a pozostałe miejsca zostaną obsadzone przez zwycięzców internetowych kwalifikacji. Te prowadzone będą na platformie ESL Play i otwarte dla wszystkich chętnych drużyn w wyznaczonych regionach.

Kwalifikacje podzielone będą na sześć regionów: Europa, Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Chiny, Azja Południowo-Wschodnia i Wspólnota Niepodległych Państw. Rozgrywki europejskie odbędą się już 16-17 września. W zawodach może wziąć udział maksymalnie 512 drużyn, a decydować będzie kolejność zgłoszeń. Cztery najlepsze zespoły awansują następnie do zamkniętego etapu kwalifikacji, w którym czekać będzie osiem zaproszonych drużyn. Stawką będzie jedno miejsce w ESL One Hamburg.

Zapisy do kwalifikacji dostępne są na platformie ESL Play. Od uczestników wymagane jest spełnienie kryteriów zamieszkania, a przynajmniej trzech zawodników musi pochodzić z kraju wchodzącego w skład wybranego regionu. Rejestracja potrwa do soboty 16 września do godziny 13:00, a godzinę później rozpoczną się pierwsze spotkania.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

cogu pomoże Immortals podczas ELEAGUE CS:GO Premier 2017

Jeszcze podczas DreamHack ASTRO Open Montreal 2017 Immortals w ostatniej chwili wystawiło pełny skład, chociaż przez kilka dni zanosiło się, że latyno...