Legendarne aAa wraca na scenę CS-a

Jedna z najstarszych organizacji na scenie esportowej – Against All Authority – powraca na scenę Counter-Strike! aAa w CS:GO reprezentować będzie była ekipa WySix, w której największą gwiazdą jest utalentowany Mathieu „ZywOo” Herbaut. Co ciekawe, kiedy nowa organizacja 16-latka powstawała, go nie było jeszcze na świecie.

Historia Against All Authority sięga roku 2000, a decyzja o reaktywacji sekcji Counter-Strike: Global Offensive jest jej najnowszym rozdziałem. Tym razem organizacja postawiła na młodą, żądną zwycięstw ekipę, która doskonale zdaje sobie sprawę, co znaczą trzy literki a. Widać to w oświadczeniu nowego lidera drużyny, Flaviena „wallaxa” Lebretona, który powiedział: – Dziś dołączamy do aAa, legendarnej w świecie Counter-Strike drużyny, co ogromnie nas motywuje. Wszyscy w zespole zrobimy, co w naszej mocy, by ten tag znów wiele znaczył na scenie.

Lebreton zapewnił, że jego zespół ma teraz niezbędne zaplecze do tego, by napisać kolejny rozdział w historii aAa. Pomagać mu w tym będzie Steeve „Ozistrik3r” Flavigni, legenda poprzedniej wersji CS-a. Doświadczony esportowiec będzie pełnił rolę trenera, a tacy gracze, jak wspomniany ZywOo z pewnością wykorzystają tę współpracę, by podnieść swoje umiejętności. – Przystojny i stary Ozstrik3r oraz jego wizja gry i metodyka pracy z pewnością pomogą nam w staniu się lepszą drużyną – dodał wallax.

Decyzja o zmianie barw organizacji wiąże się także z roszadami personalnymi. Z wallaxem i spółką ponownie grać będzie Matthéo „nonick” Canei, który reprezentował Francję podczas TWC 2016.

Skład aAa:

  • Flavien „wallax” Lebreton
  • Benjamin „waneG” Taquet
  • Benoît „MetaL” Guelette
  • Mathieu „ZywOo” Herbaut
  • Matthéo „nonick” Canei
  • Steeve „Ozstrik3r” Flavigni (trener)
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

fxy0 znalazł nowy zespół

Kolejny ze zbanowanych przez Valve graczy wraca do aktywnej gry! Po decyzji DreamHacka i ESL o odwieszeniu zawodników, którzy w przeszłości ustawiali...