PPC: Ostatnia szansa AGO Gaming i Solaris Esports

W dzisiejszym meczu przegranych grupy C zmierzą się ze sobą AGO Gaming oraz Solaris Esports. Będzie to ostatnia szansa dla tych drużyn na awans do kolejnej fazy turnieju.

AGO Gaming vs
15:00
Solaris Esports

Mało kto mógłby spodziewać się, że w takim pojedynku zobaczymy drużynę Damiana Furlana Kisłowskiego, lecz los chciał, że w poprzedniej rundzie trafili na zawodników z PRIDE. Fakt, że znaleźli się w drabince przegranych, nie oznacza, że nie postawili się swoim poprzednim rywalom. W starciu z Orłami zobaczyliśmy dwie jednostronne mapy, a także trzecią — bardzo wyrównaną. Ostatecznie jednak gracze AGO Gaming musieli uznać wyższość przeciwników.

Solaris Esports natomiast także miało dość bliską sytuację, jeśli chodzi o awans do kolejnej rundy. Mierzyli się oni bowiem z Off-Mode Black. W trakcie starcia z zespołem Reiko udało im się wygrać jedną z map (Cache, 16:12), lecz dwie kolejne przegrali. Dziś nie będą stawiani w roli faworytów, ale można być pewnym, że zawodnicy tej formacji zrobią wszystko, aby zaskoczyć AGO Gaming.

Decydujący mecz pomiędzy AGO Gaming a Solaris Esports zostanie rozegrany już dziś o godzinie 15:00. Zwycięzca tego starcia zmierzy się z przegranym z pojedynku pomiędzy PRIDE a Off-Mode Black. Transmisje ze wszystkich spotkań dostępne będą na kanale ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat Pucharu Polski Cybersport zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Samsung Galaxy

Grupa C na Worlds najtrudniejszą według znanych twarzy LoL-a

Wczoraj odbyło się losowanie grup Worlds 2017. Jeśli nie mieliście okazji jeszcze zapoznać się rozstawieniem najlepszych ekip świata, możecie to nadro...