fot. DreamHack

Dwie wygrane BIG i LDLC w ESL Pro League Season 6

Trzecia seria spotkań ESL Pro League Season 6 w bardzo udany sposób rozpoczęła się dla BIG oraz Team LDLC.com. Obie te ekipy sięgnęły wczoraj po komplet zwycięstw, chociaż tak naprawdę nie były one faworytami. Dzięki temu w znacznym stopniu poprawiły swoje pozycje w tabeli.

Dzień meczowy zainaugurowali reprezentanci LDLC, którzy stanęli naprzeciwko GODSENT. Szwedzka formacja ostatnimi czasy radziła sobie całkiem nieźle, urywając punkty m.in. Teamowi EnVyUs oraz Astralis. Wczoraj jednak dwukrotnie musiała uznać wyższość podopiecznych Juliena „Krava” Hernandeza, chociaż trudno się dziwić, skoro niedysponowany był jeden z ważniejszych członków składu, Dennis „dennis” Edman. Na obu mapach były gracz Fnatic zanotował 26 fragów przy aż 41 zgonach.

Potem byliśmy świadkami pojedynku między BIG oraz Heroic. Cały dwumecz był o tyle ciekawy, że najpierw do rozstrzygnięcia Trainia potrzebna była dogrywka, wygrana ostatecznie przez Fatiha „goba b” Dayika i jego kolegów. Z kolei na Overpassie oglądaliśmy już absolutną dominację niemieckiej drużyny, która pozwoliła skandynawskim przeciwnikom na ugranie zaledwie jednej rundy, gromiąc ich aż 16:1!

Komplet wtorkowych wyników prezentuje się następująco:

12 września
19:00 Team LDLC.com 16:9 GODSENT Inferno
20:10 GODSENT 8:16 Team LDLC.com Overpass
21:20 BIG 19:15 Heroic Train
22:30 Heroic 1:16 BIG Overpass

6. sezon ESL Pro League powróci dziś o godzinie 19:00, gdy to HellRaisers podejmie Team LDLC.com. To, a także pozostałe spotkania będzie można obejrzeć wraz z polskim komentarzem za pośrednictwem ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat europejskiej samych rozgrywek zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Virtus.pro, Kinguin, PRIDE i zwycięzca ESL MP w 26. sezonie ESEA Premier

Na półtora tygodnia przed startem 26. sezonu ESEA Premier organizatorzy zawodów zaprezentowali nam listę drużyn, które wezmą udział w europejskiej dyw...