fot. DreamHack

Dziś dokończenie trzeciej kolejki ESL Pro League Season 6

Przed nami drugi i jednocześnie ostatni dzień trzeciej kolejki ESL Pro League Season 6. Podobnie jak wczoraj w akcji zobaczymy BIG, GODSENT oraz Team LDLC.com, ale tym razem do wyżej wymienionej trójki dołączą gracze HellRaisers, który w dziesięciu rozegrany dotychczas przez siebie meczach tylko dwukrotnie mogli cieszyć się ze zwycięstwa.

Teraz przed ekipą Kirilla „ANGE1a” Karasiowa szansa na znaczne zwiększenie swojego dorobku, chociaż łatwo nie będzie. We wtorek gracze LDLC dość niespodziewanie dwukrotnie pokonali faworyzowane GODSENT, ale i tak nie pomogło im to w opuszczeniu strefy spadkowej. Dopiero dziś ewentualny triumf nad HR może w tym podopiecznym Juliena „Krava” Hernandeza pomóc.

Następnie swój dwumecz rozegrają BIG i GODSENT. Obie drużyny znajdują się obecnie w odmiennych nastrojach. Gracze z Niemiec dzięki pokonaniu Heroic zanotowali znaczny awans, przenosząc się z miejsca jedenastego na siódme. Co ciekawe, po drodze wyprzedzili oni m.in. swoich dzisiejszych rywali. Jeśli i dziś Johannes „tabseN” Wodarz wraz z kolegami sięgną po trzy punkty, wskoczą na lokatę gwarantującą wyjazd na lanowe finały Odense.

Środowy harmonogram prezentuje się następująco:

13 września
19:00 HellRaisers vs Team LDLC.com Cache
20:10 Team LDLC.com vs HellRaisers Overpass
21:20 BIG vs GODSENT Cache
22:30 GODSENT vs BIG Mirage

Wszystkie spotkania będzie można obejrzeć wraz z polskim komentarzem za pośrednictwem ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat europejskiej dywizji 6. sezonu ESL Pro League zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

yam wystąpi w barwach Tainted Minds

Znany z Renegades Yaman "yam" Ergenekon powraca do gry, chociaż tylko tymczasowo. Australijczyk tureckiego pochodzenia już dziś rozegra swój pierwszy...