fot. DreamHack/Adela Sznajder

yam wystąpi w barwach Tainted Minds

Znany z Renegades Yaman „yam” Ergenekon powraca do gry, chociaż tylko tymczasowo. Australijczyk tureckiego pochodzenia już dziś rozegra swój pierwszy mecz w 2. sezonie ZEN League, występując w roli zmiennik w Tainted Minds.

28-letni snajper rozstał się z Renegades jeszcze w marcu tego roku i od tego momentu pozostaje bezrobotny. Co ciekawe Ergenekon miał już okazję grać w barwach Tainted Minds podczas niedawnych australijskich otwartych eliminacji do ROG MASTERS 2017, jednak jego zespół zakończył zmagania dopiero na miejscach 5-6.

Tymczasowe zatrudnienie yama ma związek z wczorajszymi roszadami, które miały miejsce w drużynie prowadzonej przez Fergusa „ferga” Stephensona. To właśnie we wtorek decyzją całego składu na ławkę rezerwowych przesunięto Jesse’a „InfrequeNta” Barkera.

W tej sytuacji skład Tainted Minds podczas ZEN League będzie prezentować się następująco:

  • Chris „ofnu” Hanley
  • Ryan „zewsy” Palmer
  • Mike „ap0c” Aliferis
  • Connor „chuch” Morgan
  • Yaman „yam” Ergenekon – zmiennik
  • Australia Fergus „ferg” Stephenson – trener

Pierwszym rywalem Tainted Minds w ZEN Esports Network League 2017 Season 2 będzie Grayhound Gaming, z którym ekipa yama zmierzy się już za kilkadziesiąt minut. Następnie zawodników czekają także pojedynki m.in. z Chiefs eSports Club oraz Athletico Esports.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PPC: Ostatnia szansa AGO Gaming i Solaris Esports

W dzisiejszym meczu przegranych grupy C zmierzą się ze sobą AGO Gaming oraz Solaris Esports. Będzie to ostatnia szansa dla tych drużyn na awans do kol...