fot. Marlena Pietrzak

PRIDE kontynuuje walkę o awans do europejskiej edycji WCA 2017

Przed Polakami z PRIDE kolejne spotkania w ramach zamkniętych eliminacji do europejskiej edycji World Cyber Arena 2017. Tym razem rywalem podopiecznych Michała „mhla” Engela, których wspomoże Krzysztof „stark” Lewandrowski z Venatores, będzie rosyjsko-litewska formacja Quantum Bellator Fire.

Kilka dni temu gracze znad Wisły wysoko polegli z Teamem Singularity 0:2, w sumie zdobywając nad dwóch mapach zaledwie dziewięć rund. Teraz polski zespół czeka mecz w drabince przegranych, a ewentualna kolejna porażka wiązać się z definitywnym pożegnaniem z marzeniami o grze na WCA 2017. Ekipa Savely’ego „jmqi” Bragina, z którą mierzyć się będzie PRIDE, także rozpoczęła zmagania w kwalifikacjach od porażki, uznając wynikiem 1:2 wyższość fińskiego HAVU Gaming.

Pełny środowy harmonogram eliminacji prezentuje się następująco:

13 września
14:00 ex-Outlaws vs Team Spirit BO3
17:00 Quantum Bellator Fire vs PRIDE BO3
20:00 pro100 vs eXtatus BO3

Polskojęzyczną transmisję z meczu pomiędzy Quantum Bellator Fire a PRIDE obejrzeć będzie można za pośrednictwem prywatnego kanału Olka „vuzzey’a” Kłosa na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Virtus.pro z FaZe i SK z EnVy zainaugurują ESL One New York 2017

Po Malmö i Mykonos przyszedł czas na Nowy Jork. To właśnie w stanowym mieście najlepsze drużyny CS:GO będą rywalizować ze sobą w drugim tegorocznym tu...