fot. ESL

fREAKAZOiD powraca i dołącza do zespołu swojego brata

Po dłuższej nieobecności Ryan „fREAKAZOiD” Abadir powraca do zawodowego grania. Były zawodnik Cloud9 związał się z drużyną inVictus Morior, której barwy reprezentuje także jego młodszy brat, Austin „Cooper-” Abadir.

24-letni Amerykanin najbardziej znany jest z okresu swojej gry dla C9, wraz z którym wystąpił m.in. na trzech Majorach. W kwietniu ubiegłego roku został jednak odsunięty od składu, by po kilku tygodniach dołączyć do Echo Fox. Pechowo dla niego ambitny projekt byłego gracza NBA, Ricka Foxa, szybko okazał się niewypałem, zaś organizacja pozwoliła wszystkim swoim zawodnikom rozpocząć poszukiwania nowych pracodawców. Z czasem odeszli wszyscy za wyjątkiem Abadira.

W międzyczasie fREAKAZOiD wspomógł OpTic Gaming w dwumeczu ESL Pro League z Rush, a ostatnio grał wraz z miksowym składem Swole Patrol, z którym bezskutecznie walczył o awans na EPICENTER 2017. Teraz jednak dołącza on do inVictus Morior i to właśnie w barwach tej drużyny rozpocznie pod koniec września 26. sezon ESEA Premier.

W tej sytuacji obecny skład inVictus Morior prezentuje się następująco:

  • Gabe „Spongey” Greiner
  • Alex „lanhero” Suarez
  • Danny „huynh” Huynh
  • Ryan „fREAKAZOiD” Abadir
  • Austin „Cooper-” Abadir
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PRIDE kontynuuje walkę o awans do europejskiej edycji WCA 2017

Przed Polakami z PRIDE kolejne spotkania w ramach zamkniętych eliminacji do europejskiej edycji World Cyber Arena 2017. Tym razem rywalem podopiecznyc...