fot. WESG

woxic na stałe w HellRaisers

Nieco ponad miesiąc testów wystarczył Özgürowi „woxicowi” Ekerowi, by przekonać do siebie włodarzy HellRaisers. Ukraińska organizacja oficjalnie ogłosiła dziś przedłużenie współpracy z tureckim snajperem, który od teraz będzie reprezentował jej barwy na prawach pełnoprawnego członka składu.

Eker trafił do HR w połowie sierpnia, gdy zespół zmuszony został do przeprowadzenia roszad personalnych. Były gracz Dark Passage nie zdołał co prawda awansować ze swoją nową ekipą na żadną lanowową imprezę, ale mimo to był najlepszym obok Patrika „Zero” Žúdela zawodnikiem, osiągając w tym czasie rating na poziomie 1,06.

Mam przyjemność ogłosić, iż dzisiaj woxic oficjalnie stał się graczem HellRaisers – stwierdził w opublikowanym oświadczeniu dyrektor organizacji, Aleksey „xaoc” Kucherov. – W czasie, w którym był przez nas testowany, Özgür udowodnił, że jest obiecującą i utalentowaną osobą, która pasuje do naszej drużyny. Jestem pewny, że dzięki odpowiednim treningom oraz ciężkiej pracy uda nam się razem wiele osiągnąć – zakończył.

Nie wiadomo natomiast jaka przyszłość czeka Issę „ISSAę” Murada. Zawodnik z Jordanii trafił do HellRaisers razem z woxiciem, jednakże w jego wypadku testy nie zostały jeszcze zakończone. Możliwe zatem, że w najbliższym czasie HR zdecyduje się na zaangażowanie kogoś nowego, kto mógłby zająć miejsce Murada, zwłaszcza że ten figuruje obecnie w zespole jako „zmiennik”.

W tej sytuacji skład HellRaisers prezentuje się następująco:

  • Kirill „ANGE1” Karasiow
  • Patrik „Zero” Žúdel
  • Bence „DeadFox” Böröcz
  • Özgür „woxic” Eker
  • Issa „ISSAA” Murad – zmiennik
  • Ivan „Johnta” Shevcov – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PPC: zacięty mecz na korzyść AGO Gaming

Po bardzo zaciętym pojedynku AGO Gaming może świętować pozostanie w walce o play-offy Pucharu Polski Cybersport, a Solaris Esports żegna się z zawodam...