fot. ESL/Adela Sznajder

hazed dołącza do Muffin Lightning

Formalnie pozostawał poza grą od końca grudnia ubiegłego roku, chociaż w międzyczasie pomagał także OpTic Gaming. James „hazed” Cobb, bo o nim mowa, znalazł wreszcie stałe zatrudnienie jako gracz. Weteran północnoamerykańskiej sceny dołączył do składu formującego się po raz wtóry Muffin Lightning.

Były gracz Counter Logic Gaming w kwietniu tego roku dołączył do OpTic, gdzie domyślnie pełnić miał rolę szkoleniowca. Niemniej z uwagi na liczne problemy formacji ze skompletowaniem składu, Cobb wielokrotnie zmuszony był zajmować fotel przeznaczony dla piątego gracza, aż wreszcie w sierpniu definitywnie rozstał się z organizacją.

Jak dziś jednak ogłoszono, bezrobocie 28-latka dobiegło końca, gdyż wzmocnił szeregi Muffin Lightning. Jest to zespół, który był już wielokrotnie formowany przez Samuela „SileNta” Portillo. Tak stało się i tym razem, gdyż nieco ponad miesiąc temu on i jego koledzy opuścili Pnda Gaming. Teraz już jako ML i przy wsparciu hazeda wystartują w 26. sezonie ESEA Premier.

Nowy skład Muffin Lightning prezentuje się następująco:

  • Adam „aKis” Kisseberth
  • Ryan „ichibaNNN” Colucci
  • Samuel „SileNt” Portillo
  • Justin „Just9n” Ortiz
  • James „hazed” Cobb
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

woxic na stałe w HellRaisers

Nieco ponad miesiąc testów wystarczył Özgürowi "woxicowi" Ekerowi, by przekonać do siebie włodarzy HellRaisers. Ukraińska organizacja oficjalnie ogłos...