Najlepsze drużyny na świecie, zmagania w Chinach i jeden cel - zdobyć tytuł Mistrza Świata League of Legends. Już w najbliższą sobotę rozpocznie się pierwszy etap Worlds 2017 - faza Play-in. Wystartuje w niej 12 drużyn, spośród których cztery najlepsze awansują do fazy zasadniczej, by dołączyć do 12 innych zespołów. Od samego początku mecze będziecie mogli śledzić na antenie ESL Polska z komentarzem między innymi Michała "Avahira" Kudlińskiego i Rafała "Rafela" Fiodorowa.
Tak prezentują się grupy i harmonogram fazy Play-in:
Grupa A | Grupa B | |||||||||||
# | Drużyna | M | W | P | # | Drużyna | M | W | P | |||
1. | Team WE | 0 | 0 | 0 | 1. | Cloud9 | 0 | 0 | 0 | |||
2. | Gambit Esports | 0 | 0 | 0 | 2. | Team oNe eSports | 0 | 0 | 0 | |||
3. | Lyon Gaming | 0 | 0 | 0 | 3. | Dire Wolves | 0 | 0 | 0 |
Grupa C | Grupa D | |||||||||||
# | Drużyna | M | W | P | # | Drużyna | M | W | P | |||
1. | Fnatic | 0 | 0 | 0 | 1. | Hong Kong Attitude | 0 | 0 | 0 | |||
2. | Young Generation | 0 | 0 | 0 | 2. | 1907 Fenerbahçe | 0 | 0 | 0 | |||
3. | Kaos Latin Gamers | 0 | 0 | 0 | 3. | Rampage | 0 | 0 | 0 |
Harmonogram fazy grupowej play-in:
Sobota, 23 września | ||||||
7:00 | Ceremonia otwarcia | |||||
7:30 | Team WE | vs | Lyon Gaming | Grupa A, Bo1 | ||
8:30 | Cloud9 | vs | Team oNe eSports | Grupa B, Bo1 | ||
9:30 | Gambit Esports | vs | Lyon Gaming | Grupa A, Bo1 | ||
10:30 | Dire Wolves | vs | Cloud9 | Grupa B, Bo1 | ||
11:30 | Gambit Esports | vs | Team WE | Grupa A, Bo1 | ||
12:30 | Dire Wolves | vs | Team oNe eSports | Grupa B, Bo1 | ||
Niedziela, 24 września | ||||||
7:00 | Team oNe eSports | vs | Cloud9 | Grupa B, Bo1 | ||
8:00 | Lyon Gaming | vs | Team WE | Grupa A, Bo1 | ||
9:00 | Cloud9 | vs | Dire Wolves | Grupa B, Bo1 | ||
10:00 | Lyon Gaming | vs | Gambit Esports | Grupa A, Bo1 | ||
11:00 | Team oNe eSports | vs | Dire Wolves | Grupa B, Bo1 | ||
12:00 | Team WE | vs | Gambit Esports | Grupa A, Bo1 | ||
Poniedziałek, 25 września | ||||||
7:00 | Young Generation | vs | Kaos Latin Gamers | Grupa C, Bo1 | ||
8:00 | Rampage | vs | Hong Kong Attitude | Grupa D, Bo1 | ||
9:00 | Fnatic | vs | Kaos Latin Gamers | Grupa C, Bo1 | ||
10:00 | Hong Kong Attitude | vs | 1907 Fenerbahçe | Grupa D, Bo1 | ||
11:00 | Young Generation | vs | Fnatic | Grupa C, Bo1 | ||
12:00 | Rampage | vs | 1907 Fenerbahçe | Grupa D, Bo1 | ||
Wtorek, 26 września | ||||||
7:00 | Hong Kong Attitude | vs | Rampage | Grupa D, Bo1 | ||
8:00 | Kaos Latin Gamers | vs | Young Generation | Grupa C, Bo1 | ||
9:00 | 1907 Fenerbahçe | vs | Rampage | Grupa D, Bo1 | ||
10:00 | Kaos Latin Gamers | vs | Fnatic | Grupa C, Bo1 | ||
11:00 | 1907 Fenerbahçe | vs | Hong Kong Attitude | Grupa D, Bo1 | ||
12:00 | Fnatic | vs | Young Generation | Grupa C, Bo1 |
Harmonogram finałów play-in:
Czwartek, 28 września | ||||||
5:00 | TBD | vs | TBD | #1 finał play-in, Bo5 | ||
10:00 | TBD | vs | TBD | #2 finał play-in, Bo5 | ||
Piątek, 29 września | ||||||
5:00 | TBD | vs | TBD | #3 finał play-in, Bo5 | ||
10:00 | TBD | vs | TBD | #4 finał play-in, Bo5 |
Zwycięzcy finałów play-in awansują do głównego turnieju.
Najważniejsze informacje dotyczące Worlds 2017 dostępne są w naszej relacji, mecze zaś transmitowane będą na kanale ESL Polska na Twitchu.