Za nami piąte kwalifikacje do Red Bull Wjazd na Bramkę

Polscy zawodnicy rywalizujący w Rocket League mają już tylko trzy dodatkowe szanse na awans do finałów Red Bull Wjazd na Bramkę. Po środowym turnieju kwalifikacyjnym w gronie finalistów obsadzonych zostało już dziesięć z szesnastu miejsc. Kolejny, przedostatni internetowy turniej kwalifikacyjny odbędzie się 25 września, a zapisy do niego są już otwarte dla wszystkich chętnych.

Piąty turniej kwalifikacyjny zakończył się triumfem duetów Mama mi pozwoliła (w składzie: Istar i poker) oraz Wypych gaming (Groxu i Jasprytek). Ci pierwsi wygrali wszystkie swoje mecze bez straty ani jednego seta, choć w poprzedniej, czwartej rundzie kwalifikacji znaleźli się tuż poza finałem. Dla Wypych gaming był to natomiast debiut w rozgrywkach, a od razu zakończył się sukcesem.

W fazie finałowej Red Bull Wjazd na Bramkę zagra łącznie szesnaście drużyn. Czternaście z nich wyłonionych zostanie na podstawie kwalifikacji internetowych, zaś ostatnie dwa miejsca trafią do zwycięzców turnieju offline odbywającego się na terenie targów T-Mobile Warsaw Games Week na dzień przed startem finałów.

Zapisy do przedostatniego, szóstego turnieju online są już otwarte. Kolejne dwie pary finalistów Red Bull Wjazd na Bramkę poznamy już 25 września. Szczegóły rozgrywek oraz rejestrację (do której wymagane jest konto na platformie ESL Play) można znaleźć na oficjalnej stronie zawodów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Worlds 2017 z polskim komentarzem!

Najlepsze drużyny na świecie, zmagania w Chinach i jeden cel - zdobyć tytuł Mistrza Świata League of Legends. Już w najbliższą sobotę rozpocznie się p...