fot. DreamHack/Pierre Yves Laroche

Kinguin zainauguruje ESEA Global Challenge meczem z FRENCH CANADIANS

Przed Teamem Kinguin najprawdopodobniej ostatni lan w dotychczasowym składzie. Już dziś polska formacja w amerykański mieście Burbank zainauguruje turniej ESEA Season 25 Global Challenge, zaś jej pierwszym rywalem będzie FRENCH CANADIANS.

Sama nazwa może niewiele mówić przeciętnemu kibicowi i nic dziwnego. Większość składu stanowią mało znani w Europie kanadyjscy zawodnicy, ale jest i jeden wyjątek – Yassine „Subroza”‚ Taoufik, mający na koncie grę w barwach Counter Logic Gaming. Drużyna awansowała na imprezę dzięki zajęciu drugiego miejsca w północnoamerykańskiej dywizji ESEA Premier. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że jutro Kinguin czeka trudniejsze niż zwyczajowo zadanie, a wszytko dlatego, że Polacy będą zmuszeni wystąpić wraz ze swoim trenerem, Mariuszem „Loordem” Cebulskim, gdyż zwyczajowo zajmujący fotel piątego gracza Bartosz „Hyper” Wolny nie zdążył załatwić wszystkich kwestii wizowych.

Sobotnio-niedzielny harmonogram prezentuje się następująco:

23 września
19:00 Space Soldiers vs Grayhound Gaming BO1
19:00 Team Kinguin vs FRENCH CANADIANS BO1
21:00 FlipSid3 Tactics vs Mythic BO1
21:00 Rise Nation vs Team One BO1
23:00 mecz wygranych grupy A BO1
24 września
00:30 mecz wygranych grupy B BO1
02:00 mecz przegranych grupy A BO1
03:30 mecz przegranych grupy B BO1
05:00 decydujący mecz grupy A BO1
06:30 decydujący mecz grupy B BO1

Anglojęzyczna transmisja z zawodów dostępna będzie za pośrednictwem oficjalnego kanale ESEA na Twitchu. Po więcej informacji na temat ESEA Season 25 Global Challenge zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Skład Epsilon w rozsypce, maeVe także odchodzi

Wygląda na to, że krótkotrwały eksperyment pod nazwą "międzynarodowy skład", na który jakiś czas temu zdecydowali się włodarze Epsilon eSports, faktyc...