fot. DreamHack/Adela Sznajder

hampus i RuStY odchodzą z passions

Niespełna miesiąc wytrzymał miksowy skład passions. Z ekipy, która powstała po rozstaniu z Red Reserve, odeszło dwóch zawodników – Alfred „RuStY” Karlsson oraz jej dotychczasowy lider, Hampus „hampus” Poser. Z tego powodu reszta graczy postanowiła powróci do nazwy, pod którą występowali już w przeszłości.

Szwedzi, jeszcze jako wspomniane RR, zdążyli z dobrej strony pokazać się międzynarodowej publiczności. Jeszcze w połowie lipca przy udziale Mikaila „Maikelelego” Billa udało im się dotrzeć do wielkiego finału DreamHack ASTRO Open Valencia 2017, gdzie jednak musieli uznać wyższość Ninjas in Pyjamas. Krótko potem nieoczekiwanie zespół opuścił organizację, rezygnując także z pomocy Maikelelego.

Niemniej i to nie trwało długo, bo z powodu wewnętrznych problemów oraz konfliktów hampus i RuStY zdecydowali się odejść. W związku z tym Fredrik „FREDDyFROG” Gustafsson wraz z pozostałymi zawodnikami postanowili powrócić do nazwy Japaleno, z której korzystali na przełomie 2016 i 2017 roku. To właśnie pod nią wystąpią oni na zbliżających się eliminacjach do DreamHack ASTRO Open Denver 2017.

W tej sytuacji skład Japaleno prezentuje się następująco:

  • Daniel „djL” Narancic
  • Fredrik „FREDDyFROG” Gustafsson
  • Joakim „Relaxa” Gustafsson
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PSG eSports rozszerza swoją działalność i przyjmuje dywizję Rocket League

Pod koniec ubiegłego roku Paris Saint-Germain zdecydowało się zainwestować w esport, tworząc dedykowaną mu sekcję PSG eSports. Na pierwszy ogień poszł...