fot. Team Dignitas

AcilioN i loWel nowymi zawodnikami Teamu Dignitas!

Mimo że Team Dignitas oficjalnie powrócił do CS:GO zaledwie w marcu tego roku, to w zespole tym zdążyło dojść do kolejnych już roszad personalnych. Tym razem szeregi ekipy opuścili Jørgen „cromen” Robertsen i Jesper „tenzki” Mikalski, których zastąpili Christian „loWel” Antoran oraz Asger „AcilioN” Larsen. Ten drugi otrzymał z miejsca stanowisko prowadzącego, które dotychczas piastował Ruben „RUBINO” Villarroel.

Od momentu ponownej inwestycji w Counter-Strike dignitas ciągle rozczarowuje. Dość powiedzieć, że podopieczni brytyjskiej organizacji nie zdołali przez ostatnie pół roku wywalczyć awansu na żadną lanową imprezę, toteż nie ma się co dziwić, że włodarze zdecydowali się zatrudnić dwóch nowych zawodników, którzy, być może, odmienią w końcu grę drużyny.

Jeszcze do sierpnia tego roku loWel reprezentował barwy mousesports, gdzie trafił jeszcze w październiku ubiegłego roku. Z formacją tą wystąpił m.in. na dwóch Majorach, ale ostatecznie padł ofiarą letnich przetasowań. Z kolei AcilioN od momentu lipcowego rozstania z Tricked Esport współpracował przez krótki czas z miksowym undefined. Warto wspomnieć, że zarówno Hiszpan, jak i Duńczyk już od jakiegoś czasu wspomagali dignitas m.in. podczas eliminacji do EPICETNER 2017.

W tej sytuacji skład Teamu Dignitas prezentuje się następująco:

  • Ricardo „fox” Pacheco
  • Ruben „RUBINO” Villarroel
  • Joakim „jkaem” Myrbostad
  • Christian „loWel” Garcia Antoran
  • Asger „AcilioN” Larsen
  • Morten „zEVES” Vollan – trener
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wolni strzelcy, czyli znani gracze na bezrobociu

Transferowa karuzela nigdy się nie zatrzymuje. Co jakiś czas z szybkością karabinu maszynowego bombardują nas kolejne newsy na temat potencjalnych wzm...