Red Bull Wjazd na Bramkę

Startuje przedostatni turniej online w ramach Red Bull Wjazd na Bramkę

Do obsadzenia pozostało już tylko sześć miejsc w finałach Red Bull Wjazd na Bramkę, z czego cztery do zdobycia będą w nadchodzących turniejach online. Szósta runda kwalifikacji internetowych odbędzie się w poniedziałek 25 września, a dwa najlepsze duety zostaną nagrodzone awansem i dołączą do listy finalistów, którzy wystąpią na T-Mobile Warsaw Games Week.

Zapisy do kwalifikacji prowadzone są na oficjalnej stronie Red Bull Wjazd na Bramkę. W rozgrywkach mogą wziąć udział wszystkie chętne zespoły, które jeszcze nie wywalczyły sobie miejsca w fazie finałowej. Aby wziąć udział wystarczy połączyć się ze swoim kontem na platformie ESL Play. Po rejestracji, o godzinie 19:00, wygenerowana zostanie drabinka turniejowa, w której zostaną rozstawione zapisane duety. Dwa najlepsze zespoły awansują do finałów cyklu.

W fazie finałowej wystąpi łącznie szesnaście duetów, z czego dwa wyłonione zostaną w turnieju ostatniej szansy, który odbędzie się na dzień przed startem imprezy. W Warszawie finaliści będą walczyć m.in. o lot z Łukaszem Czepielą, jazdę samochodem driftowym z Kubą Przeygońskim czy bilety na pokaz Red Bull Flying Illusion.

Wraz ze startem szóstego turnieju kwalifikacyjnego rozpocznie się także ostatni etap konkursu na najlepsze bramki. Ponownie do wygrania będą nagrody rzeczowe. Szczegóły akcji można znaleźć tutaj.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

The MongolZ dołącza do grona uczestników IEM Oakland 2017

Pierwszy turniej eliminacyjny do Intel Extreme Masters Oakland 2017 już za nami. Po awans w rejonie azjatyckim sięgnęło The MongolZ, które w wielkim f...