fot. ESL

Niespodzianka! OFF-MODE eliminuje AGO z PPC

Takiego rezultatu pewnie mało kto się spodziewał – OFF-MODE Black pokonało AGO Gaming i awansowało do ćwierćfinału Pucharu Polski Cybersport!

AGO Gaming 1 : 2 OFF-MODE Black

(Puchar Polski Cybersport – grupa C)
16 11 Overpass 4 5
5 1
7 5 Mirage 10 16
2 6
12 9 Nuke 6 16
3 10

Początek Overpassa, na który zdecydowało się AGO, mógł wskazywać, że będzie to zacięty mecz. Zespół Damiana „Furlana” Kisłowskiego myślał jednak inaczej i kilka minut po rozpoczęciu pojedynku już radził sobie zdecydowanie lepiej. Najpierw AGO wygrywało 11:4 po pierwszej połowie, a później po stronie broniącej także nie dało rywalom dojść do słowa. Ostatecznie zwyciężyło 16:5, a rywalizacja przeniosła się na Mirage.

Drugą lokację OFF-MODE również rozpoczynało w CT i znów nie było w stanie powstrzymywać ataków oponentów. Nie dość, że zespół ten przegrał pistoletówkę, to także kolejne rundy wpadały na konto AGO. Wtedy jednak nastąpiło przełamanie i niedługo później oglądaliśmy prowadzenie OFF-MODE. Ta świetna passa reiko zatrzymała się dopiero przy rezultacie 10:4. Jak się później okazało – było to tylko małe potknięcie, bo po zmianie stron zespół ten kontynuował dobrą grę i kilkanaście minut później wygrywał 13:5. W końcu dopiął swego i triumfował 16:7, tym samym doprowadzając do trzeciej mapy – Nuke.

Jakby tego było mało – decydująca lokacja lepiej rozpoczęła się dla atakującego OFF-MODE, które zdobyło pierwsze trzy rundy. Później ta walka nieco się wyrównała, ale w końcu AGO rozpoczęło marsz po ostateczne zwycięstwo i po pierwszej połowie prowadziło 9:6. To właśnie do GruBego i jego kompanów trafiła druga pistoletówka, dzięki czemu mogli powiększać przewagę. OFF-MODE nie zamierzało się jednak poddawać i mimo gorszej sytuacji finansowej, było w stanie zdobywać punkty. Ostatecznie zwyciężyło 16:12, awansując do ćwierćfinału PPC i tym samym eliminując AGO z zawodów!

Do rozegrania pozostały jeszcze mecze w grupach A i B. Terminy tych pojedynku powinniśmy poznać niebawem. Warto śledzić naszą relację, by być na bieżąco.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zmiana w składzie Szwecji na Overwatch World Cup 2017

Na nieco ponad miesiąc przed rozgrywanymi w Anaheim play-offami Overwatch World Cup 2017 w składzie Szwecji doszło do dość niespodziewanej zmiany. Jak...