fot. ESL

Team Kinguin kończy swoją przygodę z ESEA Season 25 Global Challenge

Team Kinguin zakończył swoją przygodę z ESEA Season 25 Global Challenge. W półfinale turnieju Polacy przegrali z FlipSid3 Tactics.

FlipSid3 Tactics 2 : 0 Team Kinguin

(ESEA Season 25 Global Challenge)
16 9 Mirage 6 9
7 3
16 8 Train 7 10
8 3

Bezradność to jedyne co mogliśmy oglądać w wykonaniu Teamu Kinguin w początkowych minutach Mirage’a. Polacy grający w CT po kilku chwilach przegrywali 0:5. Wtedy przerwali passę rywala, ale tylko na chwilę. FlipSid3 w końcu doprowadziło do wyniku 9:1, który chyba rozwścieczył polską formację, bo do końca połowy zdobyła już wszystkie punkty. To również do zespołu Grzegorza „SZPERA” Dziamałka trafiła druga pistoletówka, ale to nie przeszkodziło oponentom w zdobywaniu punktów. FlipSid3 pewnie broniło bombsite’ów i niedługo później mogło świętować zwycięstwo na pierwszej mapie, która zakończyła się wynikiem 16:9.

Na Trainie oglądaliśmy niemal identyczny scenariusz co w pierwszych minutach Mirage’a, ale tym razem na korzyść Kinguin. Polacy grający w CT radzili sobie całkiem nieźle i w pewnym momencie wygrywali 5:0. Wtedy jednak FlipSid3 się przebudziło i do końca tej części mapy atakowało skuteczniej. To dało tej formacji prowadzenie 8:7. Po zmianie stron – po kilku potknięciach – kontynuowało dobrą serię, by w końcu wygrać 16:10 i awansować do wielkiego finału.

W meczu o pierwsze miejsce zespół markeloffa zmierzy się ze Space Soldiers. Starcie to wystartuje w ciągu kilkudziesięciu minut i będzie transmitowane pod tym adresem.

Dla Teamu Kinguin porażka z FlipSid3 oznacza pożegnanie z zawodami. Za dotarcie do play-offów Polacy zgarnęli 5000 dolarów.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Niespodzianka! OFF-MODE eliminuje AGO z PPC

Takiego rezultatu pewnie mało kto się spodziewał - OFF-MODE Black pokonało AGO Gaming i awansowało do ćwierćfinału Pucharu Polski Cybersport!...