fot. ESL

PENTA Sports rozpoczyna walkę o wyjazd na WCA z dwoma zmiennikami

Po bardzo długiej, bo blisko miesięcznej przerwie, wreszcie ponownie zobaczymy w akcji PENTA Sports. Co prawda zespół Pawła „innocenta” Mocka nie uzupełnił jeszcze luk, które powstały w składzie po letnim okresie transferowym, ale nie przeszkodziło mu to we wzięciu udziału w eliminacjach do World Cyber Arena 2017.

Zamiast permanentnych wzmocnień mamy za to wzmocnienia tymczasowe. Już dziś w PENCIE w roli zmienników wystąpią Timo „Spiidi” Richter oraz Denis „denis” Howell. Obaj Niemcy mieli już w przeszłości okazję reprezentować barwy drużyny, ale w 2015 roku opuścili organizację na rzecz mousesports. Ostatnio jednak pozostają bez przynależności klubowej.

Pierwszym rywalem innocenta i spółki będzie szwedzki miks Japaleno, który wczoraj z niezłej strony pokazał się podczas zamkniętych eliminacji do DreamHack ASTRO Open Denver 2017. Ekipa Fredrika „FREDDyFROGa” Gustafssona odpadła dopiero w półfinale, po wyrównanym meczu uznając wyższość Teamu Dignitas.

Dzisiejszy harmonogram prezentuje się następująco:

25 września
15:00 HellRaisers vs Team Singularity BO3
20:00 PENTA Sports vs Japaleno BO3

Mecz pomiędzy PENTA Sports a Japaleno będzie można obejrzeć za pośrednictwem oficjalnego kanału ELC Gaming na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem. Przypomnijmy, że udział w europejskim WCA 2017 Main Stage, podczas którego można wywalczyć trzy miejsca na światowych finałach World Cyber Arena 2017, biorą także Team Kinguin oraz AGO Gaming. Jednakże ich spotkania rozegrane zostaną w późniejszym, nieokreślonym jeszcze terminie.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

RLCS S4 EU: PSG zrównuje się z Method w czubie tabeli

Po ostatniej serii spotkań europejskiej dywizji Rocket League Championship Series Method nie może być już pewne prowadzenia. Wszystko z powodu PSG eSp...