fot. DreamHack/Adela Sznajder

yam nowym zawodnikiem Tainted Minds

Po krótkim okresie gry jako zmiennik Yaman „yam” Ergenekon został oficjalnie ogłoszony nowym zawodnikiem Tainted Minds. Tym samym doświadczony Australijczyk powraca po półrocznym rozbracie z profesjonalną sceną.

Ergenekon najbardziej znany jest z okresu swojej gry w barwach Renegades, którą to ekipę opuścił w marcu tego roku. Od tego czasu 28-latek kilkukrotnie wspomagał borykające się z problemami kadrowymi Tainted Minds, biorąc z zespołem tym udział m.in. w 2. sezonie ZEN League. Teraz będzie już permanentnym członkiem składu, zajmując w nim miejsce Jessego „InfrequeNta” Barkera, który kilkanaście dni temu przeszedł do Athletico Esports.

Jestem bardzo podekscytowany możliwością gry dla Tainted Minds – przyznał yam w rozmowie z serwisem HLTV. – Wiem, że ten zespół ma w sobie spory potencjał i może prezentować się dobrze zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej, także rozwijanie się powinno sprawić nam sporo frajdy. Bardzo zależy mi na tym, by zagrać na azjatyckim Minorze (niezależnie od tego kiedy miałby on być), a zagranie tam przeciwko Renegades byłoby czymś wspaniałym. Od momentu, gdy stamtąd odszedłem, miałem dość długą przerwę. Odpoczynek od Counter-Strike’a pozwolił mi wyjechać na długie wakacje, było mi to bardzo potrzebne. Teraz jednak jestem gotowy, by powrócić mocniejszym niż kiedykolwiek wcześniej – dodał.

W tej sytuacji skład Tainted Minds prezentuje się następująco:

  • Chris „ofnu” Hanley
  • Ryan „zewsy” Palmer
  • Mike „ap0c” Aliferis
  • Connor „chuch” Morgan
  • Yaman „yam” Ergenekon
  • Australia Fergus „ferg” Stephenson – trener
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Worlds 2017: Fnatic i 1907 Fenerbahçe Espor z kompletem punktów

Za nami trzeci dzień fazy play-in Mistrzostw Świata 2017. Wiemy już, które drużyny mają największe szanse na awans do kolejnej fazy turnieju wstępnego...