fot. fb.com/ggpride

PRIDE i tomorrow.gg zainaugurują 2. sezon Polskiej Ligi Esportowej w CS:GO

Przed nami 2. sezon Polskiej Ligi Esportowej w CS:GO, której rozgrywki zostaną zainaugurowane już dziś. W poniedziałek zobaczymy dwa mecze, natomiast we wtorek, w ramach dokończenia kolejki, kolejne trzy.

Jako pierwsi na serwery wejdą zawodnicy PRIDE oraz tomorrow.gg. Ci pierwsi to zresztą obrońcy tytułu, którzy w pierwszym sezonie ponieśli zaledwie dwie porażki. Nie da się więc ukryć, że ekipę Mateusza „jrz” Jarosza, której jest beniaminkiem, już na starcie czeka trudne zadanie. W tej serii spotkań zobaczymy także Piotra „izaka” Skorwyrskiego, Patryka „easy’ego” Dzięcioła i Pawła „saja” Pawelczaka, którzy jako Inetkox podejmą AGO Gaming.

Pełny harmonogram pierwszej kolejki wygląda następująco:

25 września
18:00 PRIDE vs tomorrow.gg BO2
20:00 Inetkox vs AGO Gaming BO2
26 września
18:00 Check-Point Team vs Izako Boars BO2
20:00 SEAL Esports vs Venatores BO2
22:00 Pompa Team vs Izako Boars BO2

Wszystkie powyższe spotkania będą transmitowane za pośrednictwem oficjalnego kanału ESPORT NOW na Twitchu, który znaleźć można pod tym adresem. Przypomnijmy, że łączna pula nagród, która będzie do zdobycia w play-offach, osiągnie kwotę 75 tysięcy złotych. Ponadto za każdy wygrany mecz drużyny otrzymają 1,2 tysiąca złotych, zaś za remis 600 złotych.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PENTA Sports rozpoczyna walkę o wyjazd na WCA z dwoma zmiennikami

Po bardzo długiej, bo blisko miesięcznej przerwie, wreszcie ponownie zobaczymy w akcji PENTA Sports. Co prawda zespół Pawła "innocenta" Mocka nie uzup...