Turniej FIFA 18 w Białymstoku, zwycięzca zostanie esportowym graczem Jagiellonii

Kolejny polski klub piłkarski angażuje się w esport. Tym razem padło na Jagiellonię Białystok, która, śladem poprzedników, otwiera sekcję FIFA. Jednakże, w odróżnieniu od innych, drużyna z Podlasia zamierza wyłonić swojego przyszłego zawodnika na bazie offline’owych zawodów „Gramy w Grę FIFA 18”.

Te rozpoczną się w najbliższą sobotę, towarzysząc premierze gry FIFA 18. Na zgromadzonych fanów, poza samą imprezą, czeka także szereg innych atrakcji, w tym m.in. możliwość spotkania piłkarzy Jagiellonii. Całe wydarzenie zostanie zorganizowane prze współpracy samego klubu, a także Games United eSports Pub oraz EA Sports. Do zdobycia będą nagrody o łącznej wartości 3 tysięcy złotych, a ponadto zwycięzca całej imprezy jako pierwszy dołączy do esportowej dywizji ekipy z Białegostoku.

Zmagania toczone będą na konsoli PlayStation 4, jednakże warto zaznaczyć, że ewentualni chętni nie będą ograniczeni liczbą miejsc czy też koniecznością wpłacenia wpisowego. Zgłoszenia można wysyłać na adres [email protected] lub ewentualnie przyjść do pubu na godzinę przed rozpoczęciem turnieju eliminacyjnego. Więcej szczegółów na temat „Gramy w Grę FIFA 18” znaleźć można na oficjalnej stronie wydarzenia na Facebooku.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Polacy rozpoczynają zmagania w 26. sezonie ESEA Premier

Dopiero co finiszował 25. sezon rozgrywek ESEA, a my już rozpoczynamy sezon 26., w którym na polskich kibiców czeka szereg emocji. Wszystko dlatego, ż...