Zakończono przedostatni turniej online w ramach Red Bull Wjazd na Bramkę

Za nami szósty turniej kwalifikacyjny do Red Bull Wjazd na Bramkę. Do rozegrania pozostały już tylko dwie rundy, z czego tylko jedna odbędzie się za pośrednictwem Internetu. Po poniedziałkowych zawodach obsadzono dwanaście z szesnastu miejsc w fazie finałowej, która odbędzie się 15 października na targach T-Mobile Warsaw Games Week.

Szósty turniej kwalifikacyjny zakończył się triumfem duetów duetów Predator56 (w składzie: Laider i Songo56) oraz IT GUYS (Ciastku and MrKret). Ci pierwsi awansowali do fazy finałowej za trzecim podejściem, natomiast druga para próbowała swoich sił aż pięć razy. Oba duety zapewniły sobie zaproszenie do Warszawy i udział w finałach Red Bull Wjazd na Bramkę na niemal trzy tygodnie przed startem imprezy.

Do obsadzenia pozostały już tylko cztery miejsca. Pierwsze dwa z nich będzie można zdobyć już 30 września podczas ostatniej otwartej, internetowej tury kwalifikacji. Turniej ostatniej szansy, już w warunkach offline, odbędzie się 14 października na targach T-Mobile Warsaw Games Week.

Zapisy do ostatniego, siódmego turnieju online są już otwarte dla wszystkich chętnych. Zawody odbędą się 30 września o godzinie 19:00. Szczegóły rozgrywek oraz rejestrację można znaleźć na oficjalnej stronie zawodów.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zawodnicy ogłaszają koniec składu Kungarna

Północnoamerykańska drużyna Kungarna przestaje istnieć. Informację za pośrednictwem mediów społecznościowych podali sami zawodnicy. Przypomnijmy, że j...