Red Bull Wjazd na Bramkę

Ostatni internetowy turniej kwalifikacyjny do Red Bull Wjazd na Bramkę już dziś

30 września o godzinie 19:00 rozpocznie się siódmy, ostatni turniej online w ramach kwalifikacji do Red Bull Wjazd na Bramkę. Dwie najlepsze pary zapewnią sobie występ na finałach podczas T-Mobile Warsaw Games Week. Rozgrywki są otwarte dla wszystkich chętnych, zarówno użytkowników konsol PlayStation 4, jak i komputerów osobistych. Po zakończeniu tych rozgrywek do zdobycia będą już tylko dwa miejsca w gronie finalistów imprezy, ale turniej ostatniej szansy odbędzie się już w Warszawie, 14 października.

Do tej pory wyłoniono już dwanaście z szesnastu par biorących udział w finałach Red Bull Wjazd na Bramkę. Listę dopełnią dziś dwie kolejne pary. Zwycięstwo w kwalifikacjach równoznaczne będzie z zapewnieniem sobie zakwaterowania w Warszawie. Aby zarejestrować się do zawodów należy wejść na oficjalną stronę zawodów i połączyć się ze swoim kontem na platformie ESL Play. po zakończeniu zapisów wygenerowana zostanie drabinka pojedynczej eliminacji, w której rozstawieni zostaną wszyscy uczestnicy.

Faza finałowa Red Bull Wjazd na Bramkę odbędzie się 15 października. Dzień wcześniej, na terenie targów T-Mobile Warsaw Games Week, odbędzie się również turniej ostatniej szansy, który wyłoni ostatnie dwa duety. W samej imprezie do wygrania będą m.in. przelot z Łukaszem Czepielą, przejazd samochodem driftowym z Kubą Przygońskim czy bilety na pokaz Red Bull Flying Illusion. Dodatkowo prowadzony jest konkurs na najlepsze bramki kwalifikacji, którego szczegóły można znaleźć tutaj.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
ALSEN-Team

ALSEN-Team kolejny już raz bez składu CS:GO

Nie żeby stanowiło to jakieś większe zaskoczenie, ale ALSEN-Team kolejny już raz w krótkim odstępie czasu pozostało bez dywizji CS:GO. Na taki finał z...