Red Bull Wjazd na Bramkę

Szczegóły turnieju ostatniej szansy przed Red Bull Wjazd na Bramkę

Poznaliśmy już niemal wszystkich uczestników fazy finałowej Red Bull Wjazd na Bramkę. Po kwalifikacjach internetowych obsadzono już trzynaście z szesnastu miejsc, a do rozegrania pozostał tylko turniej ostatniej szansy. Odbędzie się on na dzień przed samą imprezą, 14 października, na terenie targów T-Mobile Warsaw Games Week. Wymogiem uczestnictwa będzie osobiste stawiennictwo oraz zapisanie się na miejscu. Rejestracja potrwa od godziny 10:30 do 13:00.

W turnieju ostatniej szansy będzie można zdobyć aż trzy miejsca, gdyż jedna z zakwalifikowanych już drużyn nie weźmie udziału w finałach. Uczestnicy turnieju ostatniej szansy zostaną rozstawieni w drabince pojedynczej eliminacji, a rozgrywki prowadzone będą aż do wyłonienia trzech najlepszych duetów. Zagrają one dzień później w fazie finałowej Red Bull Wjazd na Bramkę.

Zawody prowadzone będą w przygotowanej do tego celu strefie turniejowej. Limit drużyn wynosi 32, a decydować będzie kolejność zgłoszeń. Pełen regulamin rozgrywek, w tym także finałów, dostępny jest na oficjalnej stronie Red Bull Wjazd na Bramkę. Do wygrania w finałach, 15 października, będą m.in. przelot z Łukaszem Czepielą, przejazd samochodem driftowym z Kubą Przygońskim, bilety na pokaz Red Bull Flying Illusion oraz inne nagrody rzeczowe.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kolejne wydarzenie powraca do Overwatch, tym razem Halloween

Blizzard kontynuuje politykę udostępniania członkom społeczności Overwatch wydarzeń sezonowych wydarzeń. Tym razem amerykańscy producenci zdecydowali...