fot. ESL/Bart Oerbekke

Znamy harmonogram finałów Pucharu Polski Cybersport

Poznaliśmy harmonogram finałów Pucharu Polski Cybersport. Zmagania zespołów CS:GO ujrzymy w sobotę, natomiast potyczki drużyn LoL-a zaplanowano na niedzielę.

Finały drugiego sezonu Pucharu Polski Cybersport odbędą się podczas targów Poznań Game Arena, które rozpoczynają się już w najbliższy piątek, 6 października. Na sobotę przewidziano zmagania drużyn Counter-Strike: Global Offensive. Najpierw w półfinale OFF-MODE Black zmierzy się z tommorow.gg, a następnie dojdzie do starcia pomiędzy PRIDE a Venatores. Następnie, na sam koniec dnia, obejrzymy wielki finał rozgrywek.

Niedzielne potyczki zainauguruje półfinał z udziałem Illuminar Gaming oraz Teamu DPD. Zwycięzca tego pojedynku zagra w wielkim finale z triumfatorem drugiego meczu – Pompa Team vs Maestro Burgery.

Pełny harmonogram finałów Pucharu Polski Cybersport dostępny jest poniżej. Transmisja z rozgrywek dostępna będzie na kanałach ESL.TV Polska – LoL oraz CS:GO.

7 października
10:40 OFF-MODE Black vs tomorrow.gg BO3
14:00 PRIDE vs Venatores BO3
17:20 wielki finał BO3
8 października
10:10 Illuminar Gaming vs Team DPD BO3
13:10 Pompa Team vs Maestro Burgery BO3
17:20 wielki finał BO3

Po więcej informacji na temat Pucharu Polski Cybersport zapraszamy do naszych relacji tekstowych dotyczących League of Legends oraz Counter-Strike: Global Offensive.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PPC: Venatores vs PRIDE, czyli starcie Dawida z Goliatem

2. edycja Pucharu Polski Cybersport wchodzi w decydującą fazę. Na polu bitwy pozostały już tylko cztery drużyny, które podczas Poznań Game Arena stocz...