ZOWIE FK1 White

ZOWIE z nową edycją myszek FK i ZA

Marka ZOWIE wydaje na rynek odświeżoną wersję jednych ze swoich flagowych produktów. Myszy FK (stworzona we współpracy z Filipem „NEO” Kubskim) i ZA doczekały się reedycji z białą, błyszczącą obudową. Stanowi to odpowiedź na opinie użytkowników, którzy po premierze ZOWIE EC White domagali się podobnego potraktowania pozostałych urządzeń. Obie linie mają po trzy modele różniące się rozmiarami i wszystkie z nich dostępne będą w nowej wersji.

Mysz FK charakteryzuje się niskim profilem i symetryczną budową, zarówno dla prawo i leworęcznych użytkowników. ZA zaś kierowana jest do tych graczy, którzy wolą wyższy profil obudowy. Oba urządzenia korzystają ze sprawdzonych sensorów 3310.

Modele White dostępne będą w Polsce wyłącznie w sklepach Morele.net, Pro Cpu i X-kom, a ich sugerowana cena detaliczna wyniesie 279 złotych, bez względu na model. Gwarancja na każdy produkt obejmuje okres 24 miesięcy.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Tokar nowym trenerem Pompa Teamu

Po wielu miesiącach istnienia dywizji CS:GO Pompa Team wreszcie zdecydował się zatrudnić szkoleniowca, który będzie pomagał zawodnikom w poprawie rozc...