PUBG
fot. PUBG Corp.

PUBG Invitational podczas IEM Oakland 2017, w puli 200 tysięcy dolarów

Hitowa produkcja rodem z Twitcha, czyli PlayerUnknown’s Battlegrounds, z każdym dniem zdobywa coraz większą rzeszę sympatyków, bijąc po drodze kolejne rekordy. Nic zatem dziwnego, że i organizatorzy Intel Extreme Masters zainteresowali się grą studia PUBG Corp., decydując się na organizację PUBG Invitational.

Impreza ta odbędzie się podczas dwóch ostatnich dni IEM Oakland 2017 i zgromadzi dwadzieścia drużyn z Europy i Ameryki Północnej, z czego pierwsza połowa otrzyma bezpośrednie zaproszenia, zaś druga wywalczy sobie awans na drodze eliminacji. Zawody potrwają dwa dni, a ich łączna pula nagród osiągnie kwotę 200 tysięcy dolarów. Z tej sumy zwycięska formacja zgarnie 60 tysięcy, zaś reszta zostanie rozdysponowana między ekipy z dalszych miejsc.

W najbliższym czasie wystartują zapisy na turnieje eliminacyjne. Przypomnijmy, że samo Intel Extreme Masters Oakland 2017 będzie mieć miejsce między 16 a 19 listopada w mogącej pomieścić nawet do 20 tysięcy osób Oracle Arena.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

innocent: Za około dwa tygodnie ogłosimy nową organizację

Wczoraj dość niespodziewanie gruchnęła wieść, że PENTA Sports rozstała się ze swoim dotychczasowym składem CS:GO. Ekipa, w której znajdował się także...