NiP inwestuje w dywizję PlayerUnknown’s Battlegrounds

Na fali rosnącej popularności PlayerUnknown’s Battlegrounds kolejne organizacje decydują się na inwestowanie w nowo powstałe zespoły. Nie inaczej jest w przypadku szwedzkiego Ninjas in Pyjamas, które właśnie ogłosiło zakontraktowanie czteroosobowej dywizji.

Szwedzką organizację reprezentować będą znani szerszej publice zawodnicy – Crunch, Sweaterr, Stakset oraz Ekkz. – Na myśl przychodzi powiedzenie „idź na całość albo wracaj do domu”, nie ma lepszej opcji od NiP-u, nasze marzenia stały się rzeczywistością – skomentował transfer Karl Johan „Ekkz” Kallevik. – Jesteśmy zaszczyceni, że gramy pod tą samą banderą wraz z wieloma legendami i wyczekujemy wspaniałej przyszłości w naszym nowym domu i rodzinie. Nie możemy się doczekać tego, co tak naprawdę możemy osiągnąć razem jako Ninja!

– To dla nas ogromne wyróżnienie dołączyć do tak wspaniałej rodziny, zamierzamy zrobić wszystko, by NiP oraz nasi fani byli z nas bardzo dumni – powiedział Drew Jacob „Sweaterr” Miser.

Skład dywizji PUBG Ninjas in Pyjamas wygląda następująco:

  • Adam Jeremiah „Crunch” Escobedo
  • Drew Jacob „Sweaterr” Miser
  • Stian „Borg” Stakset
  • Johan „Ekkz” Kallevik
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

G2 zagra z C9 w pierwszym meczu play-offów ELEAGUE CS:GO Premier

Cztery najbliższe wieczory powinniście zarezerwować na oglądanie CS:GO. I to nie byle jakiego CS:GO, bo będzie to rywalizacja na najwyższym poziomie....