Adam „destru” Gil menadżerem dywizji CS:GO w Illuminar Gaming!

Illuminar Gaming ma zamiar kolejny raz poszerzyć swoje horyzonty. Organizacja, która do niedawna była kojarzona wyłącznie z League of Legends, ogłosiła, iż wkrótce przyjmie dywizję w Counter-Strike: Global Offensive. Pierwszym krokiem w tym kierunku jest jednak podjęcie współpracy z Adamem „destru” Gilem, który w iHG obejmie funkcję menadżera drużyny CS:GO.

Destru jest na profesjonalnej scenie Counter-Strike’a od ponad dziesięciu lat. Zawodnik ten rozpoczynał swoją karierę od pierwszych wersji popularnej strzelanki. Ostatnią formacją, w której destru występował jako aktywny gracz, było Venatores. Jednakże od maja bieżącego roku Gil pozostawał niezatrudnionym. Teraz swoje ogromne doświadczenie będzie mógł wykorzystać opiekując się zawodnikami w Illuminar Gaming.

Illuminar Gaming nie wyjawiło jeszcze dokładnie kto będzie reprezentował ich barwy w CS:GO. Niemniej jednak, główny menadżer iHG – Grzegorz Kamiński – zapewnia, że będzie to dużo bardziej rozbudowana struktura, aniżeli zwykłe przyjęcie piątki zawodników.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO Gaming zdobywa wicemistrzostwo NGC Masters 2017

Drugi międzynarodowy lan w krótkiej historii AGO Gaming przyniósł pierwszy sukces. Polska formacja zakończyła zmagania podczas NGC Masters 2017 na dru...